CATERINGOVÉ SLUŽBY...

Náš profesionální tým Vám poskytne kompletní cateringový servis kdekoli v České republice. V oblasti gastronomie se pohybujeme již deset let a budeme rádi, když o stoprocentní kvalitě našich služeb přesvědčíme i Vás. Nabídka barbecue menu pro 50 osob. Kontaktujte nás na catering@party-point.cz.

 

BANKET
obrazekSpolečnská akce organizovaná při významných událostech, Jídlo a nápoje se podávají sedícím hostům. Výzdoba banketových stolů by měla odrážet charakter a účel hostiny, například při diplomatickém banketu by měla být decentní, pouze s květinami a vlaječkami zemí, jejichž zástupci se akce účastní. Slavnostní tištěné jídlení lístky před hosty informují o podávaných pokrmech a nápojích. Nedílnou součástí slavnostního banketu jsou jmenovky jednotlivých hostů, které slouží k označení vyhrazeného místa u stolu. Slouží k rychlé orientaci a dodržení zasedacího pořádku.


 

RAUT
obrazek Raut je vhodnou formou společenské akce pro prezentace firem, tiskové konference, kongresy, veletrhy. Slouží, podobně jako koktejl, k navození maximální společenské aktivity a zprostředkování kontaktů. Po příchodu na raut, kdy je hostům nabídnut "welcome drink", roznáší obsluhující personál aperitivky a chuťovky. Poté následuje zahájení a přivítání hostitelem, závěr pak patří pozvání k buffetovým stolům. Ty se většinou skládají ze studeného, teplého, sladkého a nápojového občerstvení. Toto občerstvení je často doprovázeno zábavným programem a hudbou.


 

KOKTEJL
obrazek Koktejl je společenský podnik, organizovaný při příležitostech menšího významu. Hosté přicházejí a odcházejí po celou dobu konání akce. Hostitelé by měli mít možnost se s hosty průběžně přivítat i rozloučit. Cílem koktejlu je umožnit co nejvíce lidem seznámení a navazování nových kontaktů. Občerstvení je organizované jednodušší formou - číšníci rotují s kanapkami, malými chuťovkami a nápoji mezi hosty, nepoužívají se tedy žádné talířky ani příbory.


 

ČÍŠE VÍNA
obrazek Číše vína je společenský podnik, který se může konat v jakoukoliv denní dobu. Lze ji uspořádat při různých příležitostech, vhodná je při podepisování významných obchodních smluv, dohod, ale křestech knih či CD, vernisážích, výstavách, otevírání nových provozoven apod. Tato akce má výrazně společensko-pracovní charakter. Podává se při ní sekt, víno, pivo, nealkoholické nápoje a nabízí se jen drobné občerstvení jako jsou chuťovky, mandle, slané arašídy. Pořádá se v rámci větších setkání v přilehlých prostorách.ZAHRADNÍ PARTY
obrazek Tato akce má spíše neformální a sezonní charakter - vhodná je při oslavách narozenin, či pořádání oslav výročí firmy atd. Většinou bývá pořádána ve venkovním prostranství s využitím stanů. Občerstvení je poskytováno rautovou formou a je často zpestřeno grilovanými lahůdkami. Součástí takovéto party se často stává i kulturní, společenské i sportovní vyžití.