let's party with us!


FIREMNÍ VEČÍRKY, SOUKROMÉ OSLAVY...

Uspořádáme pro Vás firemní večírek nebo jakoukoli jinou oslavu na klíč. Jsme připraveni zajistit vhodné prostory a jejich výzdobu, bezchybný cateringový servis, dodáme potřebné technické zázemí, postaráme se o vhodný kulturní program atd. Party-Point je specialista na pořádání firemních večírků a oslav! Zde jsou naše reference.

 

CATERINGOVÉ SLUŽBY...

obrazekNáš profesionální tým Vám poskytne kompletní cateringový servis kdekoli v České republice. V oblasti gastronomie se pohybujeme již deset let a budeme rádi, když o stoprocentní kvalitě našich služeb přesvědčíme i Vás. Nabídka barbecue menu pro 50 osob


 

PROSTORY...

obrazekJsme si vědomi toho, že správný výběr místa je faktor, který nejvíce ovlivní průběh akce a tím i spokojenost všech jejích účastníků. Při výběru místa se proto vždy snažíme co nejvíce komunikovat s objednavatelem akce, abychom dobře znali jeho představy a zároveň ho mohli nasměrovat správným směrem v případě, že to bude potřeba.


 

UMĚLECKÁ AGENTURA...

obrazekParty-Point zajistí pro Vaši akci konferenciéra, vystoupení zpěváků, hudebních skupin, kouzeníků, artistů, tanečních i šermířských souborů a dalších umělců nejen z našeho portfolia.


 

ZÁBAVNÍ ATRAKCE...

obrazekŠiroká nabídka atrakcí, soutěžních produkcí a simulátorů na Vaše akce. Zajišťujeme a dodáváme atrakce na klientské dny, firemní akce, párty, promo, road show. Projděte si pozorně naší nabídku a v případě, že Vás některá z atrakcí zaujala, kontaktujte nás na produkce@party-point.cz a my Vám sdělíme jaké jsou podmínky pronájmu.


 

obrazek