Fotoreporty

John Mayall v Brně

Brněnské Semilasso přivítalo jednu z velkých legend bluesové a rockové hudby – Johna Mayalla. I když jsou už asi bohužel pryč „stadionové“ doby, které by si Mayall svým přínosem světové hudbě právě nyní zasloužil, i přesto to byl koncert, především svojí atmosférou, hodný Mayallova významu.

fotoreport - John Mayall v Brně

6.6.2010

B. B. King, Praha, Tesla Arena, 15. 7. 2009

V pražské Tesla Aréně vystoupí B. B. King. Tato prostá oznamovací věta přiměla odhadem asi sedm tisíc fanoušků blues přijít si poslechnout jednoho z nejlepších bluesových kytaristů všech dob, držitele čtrnácti cen Grammy, legendu tohoto žánru, která se v roce 1925 zrodila v mississippské deltě. V hale, kde místa k sezení opravdu odpovídala těm, které jste si koupili, se sešlo mezinárodně rozmanité, „mírně starší“, avšak zcela na bluesovou “B. B.” vlnu naladěné publikum.

fotoreport - B. B. King, Praha, Tesla Arena, 15. 7. 2009

15.7.2009

Rock For People

Od 3. do 6. července, se do hradeckého Festivalparku sjelo přes 130 zahraničních i domácích kapel všech možných žánrů, které však mají jednoho společného jmenovatele - festival Rock for People! Výjimečná atmosféra, skvělé zázemí pro návštěvníky a hvězdami překypující line-up – to jsou hlavní devízy jednoho z největších českých festivalů.

fotoreport - Rock For People

6.7.2009

AXE Instinct Party v Mecce

27.3.09 proběhla v pražské Mecce premiérová klubová noc pod názvem AXE INSTINCT PARTY, na níž bude v průběhu následujících dvou měsíců navazovat 11 stejnojmenných mejdanů po celé ČR. Samotné akci předcházela prezentace nového pánského deospraye vůně kůže - AXE INSTINCT, pod jehož záštitou a jménem se celá tour koná... Průběhem akce provázel moderátor TV Óčko Jakub Kuba a své role se zhostil opravdu zkušeně.

fotoreport - AXE Instinct Party v Mecce

27.3.2009

Michal Pavlíček + Abraxas, Brno, KD Semilasso

V brněnském kulturním domě Semilasso proběhl dvojkoncert legend české rockové scény – Michala Pavlíčka a skupiny Abraxas. Na to, že koncert nabízel možnost tuplované múzické zábavy, nebyl sál zcela zaplněn (že by nějaký velmi dlouho očekávaný zvrat ve Velmi křehkých vztazích?), na vystoupení přišlo odhadem asi 350 lidí všech věkových kategorií. Ale ti, kteří přišli, nemohli litovat.

fotoreport - Michal Pavlíček + Abraxas, Brno, KD Semilasso

26.2.2009

Tony Allen konečně v Praze

Tony Allen, jeden z nejlepších bubeníků světa, jehož pražské vystoupení se mělo konat v prosinci minulého roku, dorazil do Prahy 25. února na odložený koncert, aby se se svou kapelou pochlubil výbornou muzikantskou formou. Koncert byl zařazen do hudebního cyklu Respekt Plus a podpořil jej Francouzský institut v Praze.

fotoreport - Tony Allen konečně v Praze

25.2.2009

Ester Kočičková, Klub Desert, Brno

V brněnském klubu Desert (http://dodesertu.com) vystoupila šansoniérská dvojice Ester Kočičková a Lubomír Nohavica (http://www.rumpsum.cz). Klub hned na první pohled nesl výrazné znaky většinového výskytu začínajících či pokročilých intelektuálů. Indicie, jako například hustý cigaretový dým, rychle natočené pivo, často viděné dredy, vytahané svetry, pocit, že každého znáte a chaos, daly tušit, že tamní publikum ocení především vtipnou a originální zábavu.

fotoreport - Ester Kočičková, Klub Desert, Brno

18.2.2009

The Very Best of Black Gospel, Brno

V brněnské hale na Kounicově ulici vystoupila skupina amerických černošských gospelových zpěváků a muzikantů pod „značkou“ The Very Best of Black Gospel. Pokud si někdo myslel, že takto pojmenovaný koncert je výsledkem všeobecného amerického sklonu k nadhodnocování svých sil, musel se hned po prvních tónech bít do hlavy, jak strašně se mýlil...

fotoreport - The Very Best of Black Gospel, Brno

15.12.2008

Jamie Marshall, Angličan v Praze

Kolik znáte Angličanů žijících v Praze, kteří hrají blues? Až do 5. prosince jsem neznala ani jednoho, ale po návštěvě Občanské plovárny, pražské restaurace a hudebního klubu, se situace změnila. Dvakrát měsíčně zde vystupuje zpěvák a kytarista Jamie Marshall...

fotoreport - Jamie Marshall, Angličan v Praze

5.12.2008

Alice Cooper, Brno, hala Rondo

V brněnské sportovní hale Rondo (www.hala-rondo.cz) vystoupil v rámci své Psycho Drama Tour Alice Cooper (www.alicecooper.com). Tento „zakladatel“ shock rocku na podiu předvedl veskrze vše, co se od něj očekávalo...

fotoreport - Alice Cooper, Brno, hala Rondo

2.12.2008

Stránka: 1 2


Byls na téhle akci? Projdi galerii akcí, přidej komentář a nahraj fotky!CLUBY, PUBY, RESTAURACE...

obrazekVyhledejte si v naší databázi podnik, kde strávíte dnešní večer. Půjdete s milenkou do restaurace, s kamarádem do hospody, s dcerou do clubu, se synem do sport baru, nebo zůstanete s manželkou doma? Ten správný podnik najdete podle regionu a podle dalších mnoha kritérií, jako je třeba značka točeného piva, druh kuchyně, apod. Svůj podnik zde můžete zdarma po zaregistrování prezentovat i Vy.


obrazek