Depeche Mode - Revival

Kapela pomocí cca 50 písniček mapuje prakticky celou tvorbu Depešáků od r.1981 do r.2005.

Depeche Mode - Revival


Špejbl´s Helprs - AC/DC Revival

Když revival tak precizně. Tak by se dalo formulovat motto našeho snažení. K dosažení co možná nejvetší autentičnosti nám výrazně pomáhají dnes již celkem běžně dostupné notové zápisy a tabulatury. Velkou devizou skupiny Špejbl´s Helprs je zpěv v podání Petra Průši, který se (nejen dle našeho názoru) vypořádal s originálním projevem Briana Johnsona téměř dokonale.

Špejbl´s Helprs - AC/DC Revival


The Fireballs - Rock´n´Roll Band

Dost profláklá partička šesti hudebníků, co mrskaj parádní rokec padesátých let. V jejich repertoáru najdete skoro 90 klasickejch songů. Kluci se toho nebojí a na pódiu to umí pořádně rozbalit.

The Fireballs - Rock´n´Roll Band


Czech Sepultura Revival

Kapela vznikla na začátku roku 2004 a první ukázkové vystoupení bylo odehráno ve zkrácené podobě na letním festivale Velký Dřevíč Fest 2004, na němž kapela zaznamenala velice slušný ohlas a další vystoupení byla neméně úspěšná. V současné době je již připraven kompletní program, který čítá cca 20 skladeb z celé historie slavné SEPULTURY. Délka vystoupení je hodinu a půl a všem fanouškům geniálních Brazilců náš revival vřele doporučuji!!! OPRAVDU VĚRNÝ A DOKONALÝ!!!

Czech Sepultura Revival


Elvis Presley Revival Band

Dovolujeme si Vám nabídnout jednoho z nejlepších evropských imitátorů Elvise Presleyho. a jeho kapelu Elvis Presley Revival Band. Jako jeden z mála se může pochlubit titulem druhý nejlepší Elvis Evropy 2004, který získal na největší evropské soutěži (Europe´s No 1 Elvis Contest) v anglickém Blackpoolu. Možnosti vystoupení: 1. Vystoupení s kapelou - 60 až 80 minut trvající show, která Vám navodí nefalšovanou atmosféru Elvisových koncertů. Repertoár skladeb je možno sestavit přímo během show dle přání a reakce publika. 2. Sólové vystoupení - cca 30 minut trvající halfplaybackové vystoupení (zpěv živě, hudba z podkladů), vhodné zejména pro menší, komornější akce, hotelové večírky, módní přehlídky, svatby, vystoupení v rámci komponovaných programů, atd.

Elvis Presley Revival Band


2+2 Sax Quartet

Vystoupení 2+2 Sax Quartet zcela určitě osloví posluchače všech věkových kategorií. V našem repertoáru naleznete skladby klasické, jazzové i popové. 2+2 Sax Quartet bude zpestřením Vaší vernisáže, firemní i soukromé oslavy, zahradní slavnosti, vyhlídkové plavby, svatby apod. Podle příležitosti lze zvolit program až 3 hodinové délky. Dle dohody lze upravit program tak, aby vám i vašim přátelům, klientům a známým vyhovoval.

2+2 Sax Quartet


U2 Stay

Jádro kapely tvoří ostřílení muzikanti ex-U2 Desire a sestavu jsme doplnili o nového the Edge. Náš repertoár zabírá průřez toho nejlepšího z tvorby U2 (asi 25 písní) a samozřejmě se snažíme o co nejvěrnější sound i pódiovou show. Náš program může trvat až 2 hodiny. Hrajeme v clubech i na firemních večírcích.

U2 Stay


DJ Tráva

DJ Tráva začal s profesionálním dj-ingem v roce 1995, kdy se stal residentem legendárního klubu Bunkr. Od roku 1996 se přesouvá do nejproslulejšího českého klubu ROXY, kde je od začátku residentem. Kultovní noci SHAKE (v roce 1999 nejúspěšnější klubová noc v Čechách). V roce 1997 produkuje v Roxy svoji pravidelnou měsíční party s názvem MIX. Tato party je v roce 2000 vyhodnocena jako nejlepší party roku. Od roku 1997 je DJ Tráva členem a skladatelem projektu SIGNIFICANT OTHER. Počátkem roku 2001 vydává se SIGNIFICANT OTHER první album MONGO.LOVE. Jeho vlastní track byl součástí kompilace Café del Mar. Hudební styl: house, tech house, deep, funk, techno.

DJ Tráva


Ahoy

Ahoy je pánská vokálně-taneční skupina, kterou tvoří pět zkušených hudebníků, kteří zpívají a tančí se stoprocentním nasazením ve víru vlastních písní, originálních kostýmů a neotřelých choreografií. Netradiční vystoupení skupiny AHOY je ideálním zpestřením různých večírků, plesů, festivalů, módních přehlídek, firemních akcí apod. V mnoha případech se tato show osvědčila jako půlnoční překvapení či jako jistá „třešinka na dortu“ daného programu. Skupina AHOY nabízí veselou, barevnou, hudebně-taneční show, v délce cca 10 - 45 min. Ve spolupráci se skupinou Two Friends také zajišťujeme celovečerní program, jehož součástí je vystoupení skupiny AHOY a živá hudební produkce tuzemských i zahraničních hitů, vhodných k tanci i poslechu.

Ahoy


Kateřina Ševčíková

Kateřina Ševčíková je ve svých třiceti letech ostřílenou harfistkou s bohatým repertoárem z klasické tvorby přes populární skladby, až ke světoznámým melodiím z filmu a muzikálu. Kateřina má bohaté zkušenosti s práci v zahraničí. Pracovala v Německu, Švýcarsku, Rakousku, Dánsku, Švédsku, Norsku a opakovaně vystupovala na lodích. Hovoří německy a anglicky. Vystoupení Kateřiny Ševčíkové se hodí především do různých hotelů, restaurací, lobby barů, na vernisáže, rauty, párty a na všechny akce, kde se hodí příjemný doprovod HARFY.

Kateřina Ševčíková


Stránka: 1 2 3 4 5