DJ JUMBO

House vinyl a RnB cd

DJ JUMBO


RITMO LATINO

tvorba kapely se orientuje zejména na latinsko-americkou a kubánskou hudbu, jak v tradičním provedení, tak s příměsí jazzu, funku a další žánry. V repertoáru jsou skladby jak převzaté (např. Buena Vista Social Club, Cesaria Evora, Gipsy Kings, Ricky Martin), tak skladby vlastní. Koncertní vystoupení se nesou v duchu dobré nálady, tance a zpěvu, latino temperamentu, to vše podtrženo energickým muzikantstvím všech členů souboru. Vzniká tak originální celek, který zaručeně nenechá posluchače chladnými.

RITMO LATINO


CARIBE

je mezinárodní kapela zaměřená žánrově na hudbu Latinské Ameriky a Kuby, zejména na populární styly SALSA,CHA-CHA,BOLERO a SON. Hudební jádro skupiny tvoří vynikající zpěváci a bratři Ivar a Felix Aquirre původem z Bolívie, které doprovázejí profesionální hudebníci z Čech. Kapela působí koncertně od roku 2000 u nás i v zahraničí, v roce 2003 získala titul Salsakapela roku.

CARIBE


Atarés

frontmanem skupiny je Francisco Hernandéz (Havana – Kuba), zpěvák a kytarista, který vás strhne svým temperamentem a upřímným civilním projevem.V repertoáru skupiny najdete zejména kubánské tradicionály ( Buena Vista Social Club),taneční styly ( cha – cha,bolero,son) i jiné písně latinsko – amerického regionu ( bossa nova, andino, Cesaria Evora, Carlos Santana) či s názvuky flamenga (Gipsy Kings). Skupina se vydává i na cestu vlastní tvorby a sledováním aktuálních latinsko – amerických trendů (reggaeton).

Atarés


Věra Wajsarová - šanson

v roce 1982 zakládá se svým manželem a kytaristou Jiřím Koptíkem skupinu Minimum a vydává se na samostatnou dráhu. Ve svých písničkách klade velký důraz na text a obsahovou složku, velkou část jejího repertoáru tvoří zhudebněné básně. Toto období je zachyceno na albu "Země Delfinie" Na začátku devadesátých let přestává vystupovat a vrací se na scénu až v poslední době. Oldřich Wajsar začínal jako baskytarista v různých rockových skupinách. V roce 1974 přichází do skupiny Petra Nováka, kterou později také několik let vede. Zde se seznamuje se svou budoucí ženou Věrou, se kterou v roce 1982 zakládá skupinu Minimum. Je autorem hudby ke většině písniček Věry Wajsarové. Hrál i v jiných hudebních skupinách, např. Abraam, Abraxas, Combo FH, W-club aj. V devadesátých letech začíná pracovat jako zvukový mistr v nahrávacích studiích. Věra chce svými písničkami zaujmout posluchače konejšivým náhledem na svět a pohladit je po duši.

Věra Wajsarová - šanson


Bek Ofis

Projekt BEK OFIS začal fungovat od června roku 2003. Je synonymem pro dvě jména - Jan J. Nedvěd a Pavel Marcel. První zmíněný patří k zakládajícím členům a zároveň plní funkci výhradního autora, často ho uslyšíte zpívat a vytvářet image projektu. Pavla si všimnete okamžitě, je to dlouhovlasý "pan" kytara a pokud zrovna nepracuje 24 hodin v kuse, zaručeně se vám bude usmívat do očí. Hlavním rysem je naprostý odklon od domácí popové scény a zaměření se především na brit-pop. Veškerá tvorba kapely je tudíž anglicky otextovaná a charakterizovaná jako melodický, kytarový pop-rock.

Bek Ofis


Beatles revival Basketles

Beatles revivalová kapela hrající hity liverpoolské čtveřice a dalších kapel z 60. let. Plesy, svatby, firemní i kulturní akce.

Beatles revival Basketles


Cimbálová Muzika DK

Dovolujeme si Vám nabídnout vystoupení CIMBÁLOVÉ MUZIKY na kulturních a společenských akcích, slavnostech, soukromých oslavách, pro zahraniční klientelů, apod. Za 25 let své existence dosáhla Cimbálová Muzika DK takové úrovně, že si ji zvou přední české celebrity na spoluúčinkování v jejich programech (Dagmar Pecková, Luděk Vele), ale i ke zpestření prestižních akcí (prezentace českého sklářství v Jižní Korei, setkání krajanů ve Španělsku, Německu, Polsku, Norsku ad.). Cimbálová Muzika DK může zahrát i na Vaší akci.

Cimbálová Muzika DK


Elán Revival

Revival populární slovenské skupiny může zahrát i na Vaší akci!

Elán Revival


Cimbálová muzika Josefa Marečka

Nabízíme program hudby a zpěvu, která dokáže zpříjemnit kulturní a společenská setkání, firemní i soukromé oslavy, svatby, recepce, plesy.

Cimbálová muzika Josefa Marečka


Stránka: 1 2 3 4 5