Cimbálová muzika Réva

Kapela Réva zaujímá posluchače podáním skladeb mnoha hudebních žánrů a to v klasickém obsazení cimbálové muziky- houslí ,violy, cimbálu, kontrabasu, klarinetu a saxofonu. V pestrosti a střídání jednotlivých hudebních čísel se posluchači přesouvají od lidové písničky k jazzu, klasické hudbě, k rockovým peckám, jsou vtaženi do světa filmové muziky až k posledním aktuálním melodiím hudebních hitparád. Hudebníci z cimbálové muziky Réva na podium přinášejí pohodu, žánrovou pestrost a pobavení. Pro Révu bude radostí a potěšením přispět k pohodě a dobré náladě na Vaší svatbě, narozeninách, večírku či slavnostní recepci, a ctí přinést Vašemu hotelu, restauraci a baru jednu hvězdičku navíc.

Cimbálová muzika Réva


Brownies

Temperamentní SKUPINA BROWNIES čtyřčlenná kapela zpívá nejoblíbenejší hity 70. až 90. let - It's raining man, Brown girl in the ring, No woman no cry, Y.M.C.A , Sexbomb a dalsi hity!

Brownies


Zbyněk Drda a Band

Zbyněk Drda, třetí vítěz Superstar se nově představuje jako výborný poprockový zpěvák s výraznou oporou ve své kapele.

Zbyněk Drda a Band


5angels

Pěveckou a taneční skupinu 5 angels tvoří jak jinak než pět krásných andílků. Holky se skvěle doplňují a zpěv i tanec si náramně užívají.

5angels


Pavel Houfek Band

Jsme 4-členný band z teplic, hrající acoustic latin jazz folk fusion v tomto obsazení: Kytara, piano, basová kytara, perkuse. Jsme hudebníci s mnoha zkušenostmi a oceněními z různých hudebních festivalů. Poslechněte si naše hudební ukázky.

Pavel Houfek Band


Dj Milda

Diskotéková produkce pro všechny typy účastníků vaší párty. Pohodové pop a rock hity od 60-tých let (Beatles, Bee Gees, Boney M, ABBA a pod.) včetně české produkce, až po současné hity. Samozřejmostí je vlastní zvuková aparatura a světla. Můžete mě vidět každou sobotu ve vinárně plzeňského hotelu Continental.

Obrazek neni nahran


Dj Alexx

Hraní jako dj v clubech, discotékách, na Vašich akcích, večírcích atd... Specializace na vše od 80tých let až po současnot. Nejraději mám 90tá léta a novinky, ale zahraju cokoliv. Při hraní jsem v neustálém kontaktu s lidmi, to znamená, že je také bavím např. různými soutěžemi apod. V případě pozvání mimo cluby a discotéky, mám svou vlastní zvukovou i světelnou aparaturu. (Zvuk 2Kw, nejnovější světelné efekty )

Dj Alexx


Markez

Drum and Bass

Markez


Roxette Revival - The RockSet

Roxette Revival – The RockSet Kapela The RockSet je uznávaná jako nejvěrnější Tribute Band legendárních Roxette v Evropě. Předností kapely je hlasová a vizuální věrnost leadrů, spojená s vynikající interpretací skladeb skupiny Roxette (Petr Gessle a Marie Fredriksson). Jejich vystoupení je plné známých hitů, jako Dangerous, Sleeping In My Car, Listen To You Heart, It Must Have Been Love, Joyride, How Do You Do… Zažijete dokonalou atmosféru jako na koncertu skutečných Roxette! (… vystupovali v Německu, Polsku, Litvě, Česku, Slovensku - chystá se Itálie, Německo, Polsko, Litva, Moskva, Oděsa, Kyjev…)

Roxette Revival - The RockSet


RetroLive - The RockSet

Skvělá Retro Show plná energie, která rozhodně nenechá nikoho v klidu a rozjede každou akci (party, ples, slavnost, firemní akci…) – největší hity hvězd jako Queen, Suzi Quatro, Tina Turner, James Brown, Michael Jackson, Kiss, AC/DC, Beatles, Abba, Donna Summer a mnoha dalších. Kostýmy – skvělá interpretace – neodolatelná atmosféra!

RetroLive - The RockSet


Stránka: 1 2 3 4 5