let's party with us!

INZERCE

 

CLUBY, PUBY, RESTAURACE...

obrazekPo jednoduchém zaregistrování si sami vytvořte prezentaci Vašeho podniku, kterou následně najdou návštěvníci Party-Pointu v sekci doporučené podniky. Náš katalog vyhledává podle regionu, značky točeného piva, druhu kuchyně, nabízeného způsobu vyžití a mnoha dalších kritérií. Navíc, na veškeré akce, které pořádáte ve svém podniku, můžete k prezentaci zdarma umístit pozvánku. Ta bude zároveň umístěna v samostatné sekci kam vyrazit. Cena prezentace podniku je 2.400,- Kč / rok. Pro okamžitou aktivaci profilu volejte: 603 579 281.

 

AKCE, PÁRTY, KONCERTY...

obrazekVkládejte na Party-Point pozvánky na Vámi pořádané akce. Po jednoduché registraci si pod odkazem pořádám párty zvolte správný typ pozvánky. Odesláním formuláře s vyplněnými detaily o akci vytvoříte pozvánku, která pak bude umístěna v databázi pořádaných akcí v sekci kam vyrazit a v případě, že máte na Party-Pointu vytvořenou prezentaci podniku, ve kterém akci pořádáte, bude pozvánka umístěna také pod touto prezentací podniku.

 

PRVNÍ TŘI POZICE...

obrazekPokud nejste spokojeni s umístěním prezentace Vašeho podniku, doporučujeme Vám využít služby "zvýhodněné pozice", díky které se prezentace Vašeho podniku může rázem objevit na jednom z prvních tří umístění v konkrétním regionu. Tato služba je placená. Pro bližší informace nás kontaktujte na inzerce@party-point.cz.

 

 

INZERCE SLUŽEB...

obrazekVyužijte možnosti inzerovat Vaše služby (rozvoz pizzy, prodej nápojů apod.) na Party-Pointu. Pod příslušným odkazem v pravém menu se mohou zobrazit detaily i o Vašich službách nebo produktech. Za rozumný poplatek ve výši 500,- Kč/rok zde můžete umístit Vaše kontaktní detaily, logo, stručný popis Vaší činnosti nebo nabízených produktů a proklikávací odkaz na Vaše webové stránky. Kontaktujte nás mailem na inzerce@party-point.cz.

 

PR STRÁNKA...

obrazekRádi na našem serveru zpropagujeme Váš podnik, služby či produkt na samostatné PR stránce, na které umístíme Vámi dodaný text, fotografie a příslušné hyperaktivní odkazy na Vaše stránky. Vaše PR stránka může vypadat třeba takto: http://www.party-point.cz/obcanska-plovarna. V případě Vašeho zájmu nás kontaktujte na inzerce@party-point.cz.

 

 

UMÍSTĚNÍ BANNERU...

obrazekNa jakékoli místě našich stránek, včetně prezentací podniků, pozvánek na akci, profilů umělců apod., je možné umístit Váš reklamní banner nebo Vaše logo. Cena za umístění banneru na Party-Pointu není fixní a bude se odvíjet hlavně od doby trvání, velikosti banneru (loga) a jeho umístění. Neváhejte nás kontaktovat mailem na inzerce@party-point.cz.