KOUZENICKÁ VYSTOUPENÍ


Štěpán Šmíd - specialista na mikromagii a karetní kouzla

obrazekVystoupení profesionálního kouzelníka Štěpána Šmída na Vaší párty bude rozděleno do dvou částí. Nejprve pan Šmíd předvede moderní úvodní vystoupení provedené formou zábavného mluveného kouzelnického programu, který bude určen pro všechny hosty najednou (cca 15 - 20 min.). Po tomto vystoupení následuje předváděčka nejmodernějších mikromagických triků a kouzel přímo před očima diváků u jednotlivých stolů - tzv. tabble hopping. Tato část představení může travt až 2 hodiny (podle počtu diváků).


V případě omezených časových možností může být představení Štěpána Šmída provedeno pouze jako jeden vstup pro všechny účastníky akce, jako samostatné ucelené vystoupení.


Cena vystoupení kouzelníka Štěpána Šmída závisí na dohodnuté délce programu a počtu diváků. Orientačně například program pro 50 - 100 lidí vyjde pořadatele na 6 - 8 tisíc Kč. Toto cenové rozmezí je ovšem pouze orientační a lze s ním po dohodě jakkoli manipulovat. Např. Pokud by klient měl nějaké specifické požadavky, např. prezentovat v kouzelnickém vystoupení svůj firemní výrobek či produkt, v takovém případě se jedná o ceny vyloženě smluvní.

obrazek


 

Paul Merild - specialista na jevištní manipulace a escaping

obrazekProfesionální kouzelník Paul Merild předvádí různá vystoupení ideální pro plesy rauty, firemní, společenské i rodinné akce. Paul Merild nabízí speciální kouzelnické programy pro děti, zábavné a zároveň napínavé iluze pro dospělé, jedinečné adrenalinové úniky, případně vystoupení na míru podle Vašeho přání. Na velkých , či malých jevištích se Paul Merild specializuje na "jevištní manipulace" tedy kouzla, která vyžadují značnou zručnost a schopnost improvizace. Díku tomu, že jsou v podání Paula Merilda až na výjimky provázeny mluveným slovem a nikoli hudbou, umožňují velmi živou komunikaci s diváky.

Paul Merild se také věnuje escapologii, neboli eskamotérství. Jedná se o umění vysvobodit se z nejrůznějšího druhu upoutání, svázání, uzavření apod. Tyto úniky jsou velmi oblíbené pro své napětí. V podání Paula Merilda se artistický výkon "hadího muže" kombinuje s kouzly tak, aby divák nerozeznal hranici mezi obratností a zázrakem. Dosahuje se tak neočekávaných a neuvěřitelných výkonů.

Paul Merild se mimo jiné nechává svázat samotnými diváky pomocí 20m dlouhého lana k židli se kterou je pak Paul Merild přenesen do středu zvýrazněného kruhu, kde je umístěna nebezpečná výbušnina. Nejedná se o žádnou atrapu!!! Paul Merild má přesně 2 minuty na to, aby se dostal z provazů, opustil židli a utekl do bezpečné vzdálenosti. Po tomto čase nálož vybuchne. Diváci mohou samozřejmě lano utahovat dle libosti. Mohou mu uvazovat nohy k nohám židle, provlékat lano opěradlem a dělat uzlů a smyček kolik je napadne. Tak jako u jiných úniků, i zde Paul Merild dbá na to, aby si diváci mohli vše pořádně prohlédnout a zkontrolovat.