Jirka Fröhlich - moderátor

Hledáte profesionálního moderátora například pro svůj maturitní ples? Už jste ho našli! Od r.1998 moderátor v rádiu (např. Impuls, Frekvence 1). 4 roky jsem také pracoval jako moderátor zpráv v televizním pořadu Právě teď.

Jirka Fröhlich - moderátor


Fugas

Fugas pracoval přes deset jako moderátor ranní show na rádiu Vysočina. V jeho angažování ovšem nezískáte pouze kvalitního speakra, ale protože je Fugas zároveň i managerem cirkusu Carini, může na Vaší oslavě vystoupit také jako žonglér, klaun, zpěvák, anebo jako kouzelník. Navíc, z titulu managera cirkusu dokáže zajistit i vystoupení se zvířaty (lvy, koně, opičky, psí revue). V jedné osobě vlastně angažujete půlku cirkusu. Fugasovo vystoupení je vhodné hlavně pro děti.

Fugas


Jirka Formánek

MODERÁTOR RÁDIA EVROPA2 A POŘADU DOBRÉ RÁNO NA ČT2. Nabízí moderování nejrůznějších akcí na profesionální úrovni. Každoročně moderuje MATURITNÍ PLESY, FIREMNÍ VEČÍRKY, HUDEBNÍ FESTIVALY a další kůlturně-společensko-sportovní akce. Dále moderoval například roadshow s Coca-Colou, roadshow s Jim Beamem a nebo představoval po ČR novou závodní sérii A1GP.

Jirka Formánek


Moderátorka Nancy

Moderátorka, modelka a herečka NANCY moderuje akce všeho druhu - moderování maturitních plesů, firemních večírků, sportovních a golfovych turnaju, prezentace, konference, svatby..

Moderátorka Nancy


David Jakš

David Jakš se moderováním zabývá řadu let a má za sebou dráhu moderátora v nejednom rádiu. Začínal v rádiu Hey Ostrava a v současné době působí jako moderátor nejposlouchanějšího rádia na Moravě, rádia ČAS. David Vám nabízí služby moderátora kulturnícha a společenských akcí, plesů, firemních večírků, oslav, módních přehlídek, hudebních vystoupení, koncertů či festivalů.

David Jakš


Petr Schwank

Energický mladý moderátor se sympatickým hlasem a projevem, který vždy přizpůsobí druhu konané akce. S přehledem a vtipem jemu vlastním odmoderuje váš firemní večírek, maturitní ples, městskou slavnost, festival, dětskou událost či jakoukoliv jinou akci. Nemá problém s moderováním v anglickém jazyce. Má za sebou několik let zkušeností v rádiu (aktuálně SeeJay rádio,...) a několik desítek odmoderovaných akcí různého formátu. Očekávejte seriózní přístup, rychlou odpověď a cenu vždy podle Vašich možností.

Petr Schwank