O čem je Party-Point...

Obsah serveru Party-Point se dá rozčlenit do dvou základních úrovní. První část se zaměřuje na poskytování informací o společensko-kulturním životě v České republice, když uživatelům nabízíme vlastní databázi pořádaných akcí a přehledný seznam barů, clubů a restaurací.

Na druhé straně nabízí Party-Point uživatelům pomocnou ruku při pořádání jakýchkoli firemních večírků, soukromých oslav, hudebních i jiných akcí. Nabízíme naše zkušenosti v oblasti produkční činnosti a pořádání akcí na klíč, včetně vytištění propagačních materiálů a celkové propagace akce vůbec. Na Party-Pointu najdete mimo jiné také databázi vhodných prostor k uspořádání akce a pod jednotlivými odkazy v pravém menu mnoho dalších užitečných kontaktů. Spoustu pro párty důležitých věcí také pořídíte v našem party e-shopu!FAQ...


Musím se registrovat?

...samozřejmě, že se nemusíte registrovat, nicméně nezaregistrovaní uživatelé mohou náš server používat jen omezeným způsobem, resp. mohou procházet veškeré naše databáze, ale nemohou do nich nic vkládat. Výhody registrace zde!


Co všechno uvádím při registraci?

...pro zeregistrování nového uživatele na Party-Pointu stačí vyplnit pouze uživatelské jméno (nick), mailovou adresu a 2x heslo. 

Opravdu mohu svou restauraci, bar nebo club prezentovat na Party-Pointu zcela zdarma?
...Už ne, tuto výhodu mělo pouze prvních sto zaregistrovaných restaurací. Ovšem naše cena je v porovnání s naší konkurencí ještě stále velice rozumná. Profil Vaší restaurace zde umístíme za 1.200,- Kč /rok. Jak na to, zjistíte na této stránce: http://www.party-point.cz/inzerce

Mám kapelu a chci ji pomocí Party-Pointu zviditelnit. Jak to mám udělat?
...zaregistruj se a v sekci „umělecká agenturavytvoř svojí kapele zdarma profil. Kromě popisu a fotek kapely pak můžeš k profilu nahrát až tři multimediální soubory s ukázkami Vaší tvorby. To samé platí pro kouzelníky, artisty, tanečníky apod.


Provozuji hudební club, a chci ho i s programem prezentovat na Party-Pointu. Co pro to mám udělat?
...svůj podnik (club, restaurace, bar apod.) u nás může prezentovat každý, nejprve je však nutné se zaregistrovat a zaplatit částku 1.200,- Kč na náš účet. Návod, jak vytvořit prezentaci podniku a jak vkládat upoutávky na akce najdete na http://www.party-point.cz/inzerce.

 

Jedu s partou na vodu, ale vypad mi háček. Pomůže mi Party-Point?
...jasně, zaregistruj se a pod heslem "pořádám párty" vytvoř pozvánku na tzv. soukromou párty, ve které můžeš specifikovat kolik lidí na akci zveš a navíc si v podmínkách účasti můžeš vybrat, jestli chceš do lodi blondýnku nebo brunetu ;-)

 

obrazek