obrazek

OBČANSKÁ PLOVÁRNA

 

OBČANSKÁ PLOVÁRNA

obrazekUnikátní areál v historickém centru Prahy, jehož jedinečnost spočívá v okouzlující poloze přímo na břehu řeky Vltavy, ale také v koncepci, uspořádání a využitelnosti. Objekt Občanské Plovárny vystavený v polovině 19. století sloužil vždy pro odpočinek, relaxaci, povznesení a na toto poselství navazuje také dnes, kdy nabízí skvělé kulinářské zážitky v rámci vyhlášené thajské restaurace a poskytuje neobvykle široké možnosti pro zábavu a organizaci společenských či firemních akcí v rámci Klubu Občanská plovárna i celého areálu. Když projedete naší branou, jako byste se ocitli v jiném světě. Navzdory své poloze v přímém srdci Prahy je areál vybaven vlastním hlídaným parkovištěm, dětským hřištěm, dvěma křídly teras nad hladinou řeky s prostornými postelemi pro příjemné letní lenošení, vlastním molem pro lodi či grilovacím roštem a BBQ party stanem se 14ti druhy piv. Vstřícný, jazykově vybavený personál, rychlá wifi a dostatek soukromí poskytuje také skvělou příležitost pro obchodní jednání, nedělní brunch či posezení s přáteli. Kapacita areálu a možnosti jeho přizpůsobení činí z Občanské Plovárny ideální místo pro pořádání firemních eventů, konferencí či večírků. Ostatně, přijďte se přesvědčit sami.


 

OBČANSKÁ PLOVÁRNA - RESTAURACE...

obrazekRestaurace Občanská Plovárna se může pochlubit proslulým thajským šéfkuchařem, Paramesem „Mesym“ Wongwanem, který pravidelně obměňuje nápaditě složené menu tak, aby vystihovalo tradiční orientální receptury založené na čerstvosti a síle původních surovin. Hosté tak mohou ochutnat originální thajské polévky, pikantní kari, soté, ale také skvěle upravené pokrmy z mořských plodů, ryb, či některou ze specialit podniku – například pekingskou kachnu. Restaurace nabízí skvělé gurmánské zážitky pro uspořádání brunche, obědové hodování, odpolední snack, ale také pozdní večeře, jelikož je otevřena do 23h. Také milovníci dobrého vína si přijdou na své. Vinné menu pečlivě složené našim sommelierem je pestrou nabídkou vín z vyhlášených regionů vinného světa a citlivým průřezem odrůd i chutí. Samotné prostředí restaurace je fascinující. Dvoupatrový interiér historické budovy doplněný o orientální expozice skvěle funguje s kulinářskými kouzly našeho šéfkuchaře a v kombinaci s profesionální obsluhou učiní váš večer nezapomenutelným.


 

OBČANSKÁ PLOVÁRNA - MUSIC CLUB...

obrazekKlub Občanská Plovárna je architektonicky pozoruhodným místem, jehož využitelnost je dovedena k maximální flexibilitě dle konkrétního využití. Dvě patra památkově chráněné budovy, jejíž centrální část tvoří prosklené, v létě otevřené vitríny v přímé blízkosti řeky Vltavy s výhledem na Staré Město, jsou tvořeny ochozy a objímají prostor využitelný jako taneční parket, pódium pro vystoupení či jiné aktivity. Každé patro nabízí bohatě vybavený bar a k dispozici je také oddělený lounge/vip prostor. Skvělé ozvučení, vlastní dj aparatura a světelná technika nechává pravidelně o víkendech proměnit toto kouzelné místo v pulsující hudební klub. Interiér je smyslný a svou kapacitou působí honosným dojmem, ale zároveň dokáže být přátelský a privátní, má-li posloužit ke komornějším akcím. Vedle firemních oslav, večírků, rautů či energických tanečních party je využívaný pro koncerty, svatby či konference. Další rozměr prostor Klubu získává v teplých letních měsících, kdy překračuje hranice budovy a skrze otevřené obří vitríny volně přechází v rušnou terasu na břehu řeky Vltavy a okolní prostory areálu.


 

OBČANSKÁ PLOVÁRNA - EVENTY, FIREMNÍ VEČÍRKY, OSLAVY...

obrazekInteriér restaurantu a clubu je ať už sám, nebo spolu se zahradou, terasou a pontonem na břehu řeky ideálním místem k pořádání nejrůznějších akcí během roku. Kapacita celého komplexu Občanské plovárny je až 1000 osob. Nicméně pro komornější příležitosti můžete využít jednotlivých zón s kapacitou od 20 osob, včetně zajištění parkování. Příklady akcí: formální firemní obědy a večeře / rauty / koktejly / BBQ / tiskové konference / firemní prezentace / workshopy / slavnostní sešlosti / soukromé i firemní večírky / módní přehlídky / party / team buildingy / eventy. Pro kterýkoliv typ akce vám OP poskytne služby cateringu, stávající zvukovou, světelnou a obrazovou aparaturu, casinové hrací stoly, vše včetně personálu, dále venkovní prostory pro open air stage, jejich dekorace, DJ ‘s a další servis dle individuální dohody.


 

OBČANSKÁ PLOVÁRNA - TERASY A BBQ

obrazek

K benefitům OP patří rozlehlá terasa se dvěma křídly a grilem a s úplnou novinkou - chill out beds, venkovními širokými postelemi, vystlanými barevnými polštáři, kde se dá jíst, pít či jen tak odpočívat. Lze si tady užít odpolední kávu stejně jako společný oběd či večeři. Grilovací rošt je připraven, stejně jako vlastní molo pro lodě všech typů plujících po Vltavě, které mohou hosty přivézt i odvézt po vodě. Je možný i pronájem malých bárek, kotvících u malého mola přímo na OP.

 

www.obcanskaplovarna.cz