Osvětlení

Pro Vaši akci Vám můžeme nabídnout tyto světelné efekty: PAR 56, PAR 64, laser, otočné hlavy, mlhostroje a mnoho dalších speciálních efektů. V případě zájmu nás kontaktujte na: info@party-point.cz.

 let's party with us!

INZERCE SLUŽEB...

obrazekVyužijte možnosti inzerovat Vaše služby (pronájem světelné techniky a osvětlování akcí, apod.) na Party-Pointu. Na této stránce se mohou zobrazit detaily i o Vašich službách nebo produktech. Za rozumný poplatek zde můžete umístit Vaše kontaktní detaily, logo, stručný popis Vaší činnosti nebo nabízených produktů a proklikávací odkaz na Vaše webové stránky. Kontaktujte nás mailem na inzerce@party-point.cz.CLUBY, PUBY, RESTAURACE...

obrazekVyhledejte si v naší databázi podnik, kde strávíte dnešní večer. Půjdete s milenkou do restaurace, s kamarádem do hospody, s dcerou do clubu, se synem do sport baru, nebo zůstanete s manželkou doma? Ten správný podnik najdete podle regionu a podle dalších mnoha kritérií, jako je třeba značka točeného piva, druh kuchyně, apod. Svůj podnik zde můžete zdarma po zaregistrování prezentovat i Vy.PRODUKČNÍ ČINNOST...

obrazekOrganizačně zajistíme celý průběh Vaší akce od A až do Z. Vytipujeme pro Vás ideální místo, dodáme veškeré technické vybavení, zajistíme angažmá profesionálních i amatérských umělců a postaráme se i o dobrou propagaci akce.


 

PARTY E-SHOP...

obrazekVeškeré zboží, co je potřeba k uspořádání pořádné párty najdete na našem Party E-Shopu! Dodáme Vám voňavý brambůrky, kvalitní alkohol, nafukovací hrb, kvalitní párty gril anebo umělý zuby, co vypadají skoro stejně jako zuby našeho kolegy Karla (vlevo na obrázku).