PÓDIA A KONCERTNÍ STANY

obrazekV součastné době disponujeme nejmodernější variabilní tourningovou technikou koncertního charakteru význačných světových výrobců,  kteří jsou špičkou ve svém oboru. Proto Vám můžeme technicky zajistit jakoukoliv kulturní událost jakou jsou např. módní přehlídky,  plesy, koncerty, městské slavnosti, sportovní klání, firemní akce, open air festivaly, atd...

kontaktujte: produkce@party-point.cz


 

PRODUKČNÍ ČINNOST...

obrazekOrganizačně zajistíme celý průběh Vaší akce od A až do Z. Vytipujeme pro Vás ideální místo, dodáme veškeré technické vybavení, zajistíme angažmá profesionálních i amatérských umělců a postaráme se i o dobrou propagaci akce.


 

UMĚLECKÁ AGENTURA...

obrazekParty-Point zajistí pro Vaši akci konferenciéra, vystoupení zpěváků, hudebních skupin, kouzeníků, artistů, tanečních i šermířských souborů a dalších umělců nejen z našeho portfolia. Pokud sami provozujete nějakou uměleckou činnost, vytvořte si po registraci na Party-Point zdarma svůj profil!


 

CLUBY, PUBY, RESTAURACE...

obrazekVyhledejte si v naší databázi podnik, kde strávíte dnešní večer. Půjdete s milenkou do restaurace, s kamarádem do hospody, s dcerou do clubu, se synem do sport baru, nebo zůstanete s manželkou doma? Ten správný podnik najdete podle regionu a podle dalších mnoha kritérií, jako je třeba značka točeného piva, druh kuchyně, apod. Svůj podnik zde můžete zdarma po zaregistrování prezentovat i Vy.