obrazek

 

Podniky podle druhu piva

mapa ČR

Děčín Ústí nad Labem Teplice Most Chomutov Karlovy Vary Sokolov Cheb Tachov Domažlice Klatovy Prachatice Český Krumlov České Budějovice Strakonice Plzeň jih Rokycany Plzeň město Plzeň sever Rakovník Louny Litoměřice Kladno Beroun Příbram Písek Tábor Jindřichův Hradec Pelhřimov Benešov Praha západ Praha východ Praha Mělník Česká Lípa Liberec Jablonec nad Nisou Mladá Boleslav Nymburk Kolín Kutná Hora Jihlava Havlíčkův Brod Chrudim Pardubice Semily Jičín Trutnov Náchod Hradec Králové Rychnov nad Kněžnou Ústí nad Orlicí Svitavy Třebíč Žďár nad Sázavou Znojmo Břeclav Brno venkov Brno město Blansko Hodonín Vyškov Prostějov Přerov Šumperk Olomouc Jeseník Bruntál Opava Nový Jičín Ostrava Karviná Frýdek-Místek Vsetín Zlín KroměříŽ Uherské Hradiště
Sponzorované podniky

Marty's club

Marty's Club je zaslíbeným místem pro všechny, kteří mají rádi kvalitní hudbu, pití a hlavně nekončící pohodu! Rock-jazzový klub sídlí v Českých Budějovicích v kulturním domě Slavia - s vchodem ze strany od budovy Jihočeského divadla.

Marty's club

Okres: České Budějovice

Hodnocení: 4full-starfull-starfull-starfull-starempty-star

Mexická restaurace Ixcatlan

Mexická restaurace s příjemnou obsluhou v centru Plzně. Nabídka z více jak 60 druhů jídel!

Mexická restaurace Ixcatlan

Okres: Plzeň-město

Hodnocení: 3full-starfull-starfull-starempty-starempty-star

Paintball Liberec

Nabízíme kvalitní a komplexní služby pro zájemce o akční adrenalinovou hru - PAINTBALL. Hrajeme na vlastním hřišti "Stalingrad" v obci Raspenava, ve vojenském prostoru Ralsko. Stará několikapatrová továrna. Dvě budovy proti sobě, troje schodiště, jedna lávka a žádný východ pro živé. Asi nejnapínavější bojová zóna s největší dávkou adrenalinu.

Paintball Liberec

Okres: Liberec

Hodnocení: 3full-starfull-starfull-starempty-starempty-star

Penzion Myslivna - Lednice

Součástí penzionu je stylová lovecká restaurace s krbem a kapacitou 50 míst a restaurace s pivnicí a kuželnou s kapacitou 50 míst. Za horkých letních dní přímo láká posezení na letní zahrádce s terasou s kapacitou 60 míst. Je možné si tu vychutnat nejen osvěžující nápoje, ale i pochoutky z grilu. K příjemnému posezení je možno zajistit živou hudbu. Pro uzavřené společnosti, slavnostní příležitosti (svatební hostiny, oslavy narozenin a pod. ) a firemní akce jsme připraveni pro vás připravit pečené sele a grilované pochoutky ze zvěřiny. Součástí penzionu je i podzemní střelnice se šesti stavy. Střelnici mohou využívat i hosté nevlastnící zbrojní průkaz.

Penzion Myslivna - Lednice

Okres: Břeclav

Hodnocení: 3.5full-starfull-starfull-starhalf-starempty-star

Restaurace a Pizzerie Moravanka

Restaurace Moravanka vyplňuje Vaše kulinářská přání již 110 let. Pokračujeme v dlouholeté tradici a věříme, že s našimi službami budete velice spokojeni.

Restaurace a Pizzerie Moravanka

Okres: Česká Lípa

Hodnocení: 5full-starfull-starfull-starfull-starfull-star

Stránka: Začátek 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 Konec

obrazek