obrazek

 

Podniky podle typu

mapa ČR

Děčín Ústí nad Labem Teplice Most Chomutov Karlovy Vary Sokolov Cheb Tachov Domažlice Klatovy Prachatice Český Krumlov České Budějovice Strakonice Plzeň jih Rokycany Plzeň město Plzeň sever Rakovník Louny Litoměřice Kladno Beroun Příbram Písek Tábor Jindřichův Hradec Pelhřimov Benešov Praha západ Praha východ Praha Mělník Česká Lípa Liberec Jablonec nad Nisou Mladá Boleslav Nymburk Kolín Kutná Hora Jihlava Havlíčkův Brod Chrudim Pardubice Semily Jičín Trutnov Náchod Hradec Králové Rychnov nad Kněžnou Ústí nad Orlicí Svitavy Třebíč Žďár nad Sázavou Znojmo Břeclav Brno venkov Brno město Blansko Hodonín Vyškov Prostějov Přerov Šumperk Olomouc Jeseník Bruntál Opava Nový Jičín Ostrava Karviná Frýdek-Místek Vsetín Zlín KroměříŽ Uherské Hradiště
Sponzorované podniky

Kvelb a Pub Pastička

Příjemné posezení v restauraci s nezaměnitelným interiérem ve stylu irského pubu s dekorací z 1. republiky. Mezinárodní kuchyně zaměřená na steaky se spoustou specialit a chuťovek k pivu. Čepované pivo Plzeň, Bernard a Guinness. Během obědů nabídka hotových jídel za přijatelné ceny. Krb a venkovní zahrádka.

Kvelb a Pub Pastička

Okres: Hlavní město Praha

Hodnocení: 4full-starfull-starfull-starfull-starempty-star

Na Spilce

Restaurace Na Spilce se nachází na nádvoří pivovaru Plzeňský Prazdroj a vyniká bohatou nabídkou jídel jak tradiční české kuchyně, tak i specialit k pivu a hlavně výborně ošetřeným pivem Pilsner Urquell. Kapacita restaurace je 550 míst.

Na Spilce

Okres: Plzeň-město

Hodnocení: 4full-starfull-starfull-starfull-starempty-star

Gondola

Restaurace Gondola nabízí velký výběr tradiční české i mezinárodní kuchyně, zejména středomořské. Na vinném lístku si můžete zvolit některá z pečlivě vybíraných vín tuzemské provenience, nebo ochutnat vína zahraniční. Pro uzavřené společnosti jsou v restauraci k dispozici nově vybudované prostory: Sál Venezia pro 100 osob, salonek San Marco pro 50 osob a salonek San Giorgio též pro 50 osob. Wifi internet 2048 kbit/s (1:1) zdarma.

Gondola

Okres: Plzeň-město

Hodnocení: 3full-starfull-starfull-starempty-starempty-star

Restaurace Pět Peněz a bar Pětka

restaurace (kapacita 70 míst), výběr z cca 99 jídel a 100 nápojů alko i nealko, pravidelné obědové menu, obědy - večeře, novinka - pizza, průměr 31 cm (výběr ze 17 druhů) Po dobré večeří si můžete posedět v našem baru Pětka. Útulná hospůdka (kapacita 50 míst), zahrádka - otevřena v letních měsících (kapacita 30 míst), možnost sledování sportovních přenosů. Spojení: Metro C Vltavská, nebo Nádraží Holešovice, pak 3 min. tram. Tramvaje: 1, 3, 6, 12, 15, 25, 54, zastávka Dělnická (50 m).

Restaurace Pět Peněz a bar Pětka

Okres: Hlavní město Praha

Hodnocení: 3full-starfull-starfull-starempty-starempty-star

PATRIOT - X

Vaříme českou kuchyni od základu v nevšední, zajímavé, zdravé a odlehčené úpravě, s čerstvými surovinami, bez dochucovadel, pouze s bylinkami, ve víně, koňaku a nyní i s jedlými květinami. Název restaurace Patriot-x je jako symbol uchování kulinářských hodnot s variantou X možností s týmem profesionálů, kteří starostlivě pečují o Vaše šťastné chvíle kolem stolu v restauraci. Na našem jídelníčku naleznete také Bio potraviny a vegetariánskou kuchyni.

PATRIOT - X

Okres: Hlavní město Praha

Hodnocení: 4full-starfull-starfull-starfull-starempty-star

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Konec

obrazek