obrazek

 

Podniky podle vyžití

mapa ČR

Děčín Ústí nad Labem Teplice Most Chomutov Karlovy Vary Sokolov Cheb Tachov Domažlice Klatovy Prachatice Český Krumlov České Budějovice Strakonice Plzeň jih Rokycany Plzeň město Plzeň sever Rakovník Louny Litoměřice Kladno Beroun Příbram Písek Tábor Jindřichův Hradec Pelhřimov Benešov Praha západ Praha východ Praha Mělník Česká Lípa Liberec Jablonec nad Nisou Mladá Boleslav Nymburk Kolín Kutná Hora Jihlava Havlíčkův Brod Chrudim Pardubice Semily Jičín Trutnov Náchod Hradec Králové Rychnov nad Kněžnou Ústí nad Orlicí Svitavy Třebíč Žďár nad Sázavou Znojmo Břeclav Brno venkov Brno město Blansko Hodonín Vyškov Prostějov Přerov Šumperk Olomouc Jeseník Bruntál Opava Nový Jičín Ostrava Karviná Frýdek-Místek Vsetín Zlín KroměříŽ Uherské Hradiště
Sponzorované podniky

Café - Restaurant Les Moules

Luxusní Restaurace s opravdu širokou nabídkou belgických piv!

Café - Restaurant Les Moules

Okres: Hlavní město Praha

Hodnocení: 4full-starfull-starfull-starfull-starempty-star

Restaurace a music club Zlaté Časy

Chtěli jste někdy vzít dámu svého srdce či pár nejlepších přátel do klubu s výbornou hudbou, neopakovatelnou atmosférou, vybranými jídly, skvěle zásobenou vinotékou a pozorným personálem a… A pak jste přišli na to, že nejbližší takový podnik, na který si vzpomínáte, je v Paříži či na severu Itálie? Pak Vám teď nastávají Zlaté časy! Nádherný večer ve 2 až 160 lidech si můžete dopřávat denně v centru Prahy, ve Vladislavově ulici č. 1, Praha 1. Pokud se chcete i pobavit, stačí přijít ve čtvrtek, pátek nebo v sobotu, kdy od 22 hodin až do rána pořádáme taneční večery s tím nejlepším z hudby od 60. let po současnost. Nabízíme výhodné polední menu (polévka, výběr ze čtyř hlavních jídel, moučník). Prostory celé restaurace a baru jsou klimatizovány.

Restaurace a music club Zlaté Časy

Okres: Hlavní město Praha

Hodnocení: 4full-starfull-starfull-starfull-starempty-star

Restaurace Pestaoptima

Představujeme Vám Café Restaurant PESTAOPTIMA, který se nachází v samotném srdci města Hořovice, nedaleko malebného zámku s parkem. Interiér je zařízen v moderním stylu a je vybaven cca pro 60 hostů. V létě můžete u nás využít i stylové zahrádky o kapacitě cca 20 hostů.

Restaurace Pestaoptima

Okres: Beroun

Hodnocení: 4.25full-starfull-starfull-starfull-starempty-star

Zach´s Pub

Irská hospoda s mexickou restaurací a venkovním sezením. Celý prostor je rozdělen na čtyři části. Klasycký Irish pub s uzkými vysokými stolky a barovými židličkami, ale i pohodlným gaučem. Ve zrenovovaných sklepních prostorech je klidnější část, využívaná jako restaurace, ve dvorním traktu objektu je v letních měsících velmi oblíbené venkovní sezení s obsluhou u okénka a na druhé straně dvora je barová místnost s kulečníkem, stolním fotbálkem a šipkama. V prostorách dvorního traktu máme také pěkné, zastřešené pódium na kterém čas od času vystoupí nějaký zajímavý host. Rád u nás například vystupuje Jimi Čert a byly u nás také The Plastic Peoples of The Universe.

Zach´s Pub

Okres: Plzeň-město

Hodnocení: 3full-starfull-starfull-starempty-starempty-star

Restaurace U Mansfelda

Restaurace U Mansfelda patří do sítě Original Restaurantů Pilsner Urquell. To znamená, že u nás čepované pivo si musí držet tu nejvyšší kvalitu. Najdete nás v samém centru Plzně, v letních měsících otevíráme sezení na venkovní terase. Součástí restaurace je dnes již vedle pivnice také stylová vinárna a v našem jídelníčku si jistě vybere každý. Za kvalitu podávaných pokrmů i nápojů ručíme!

Restaurace U Mansfelda

Okres: Plzeň-město

Hodnocení: 5full-starfull-starfull-starfull-starfull-star

Stránka: Začátek 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 Konec

obrazek