obrazek

 

Podniky podle vyžití

mapa ČR

Děčín Ústí nad Labem Teplice Most Chomutov Karlovy Vary Sokolov Cheb Tachov Domažlice Klatovy Prachatice Český Krumlov České Budějovice Strakonice Plzeň jih Rokycany Plzeň město Plzeň sever Rakovník Louny Litoměřice Kladno Beroun Příbram Písek Tábor Jindřichův Hradec Pelhřimov Benešov Praha západ Praha východ Praha Mělník Česká Lípa Liberec Jablonec nad Nisou Mladá Boleslav Nymburk Kolín Kutná Hora Jihlava Havlíčkův Brod Chrudim Pardubice Semily Jičín Trutnov Náchod Hradec Králové Rychnov nad Kněžnou Ústí nad Orlicí Svitavy Třebíč Žďár nad Sázavou Znojmo Břeclav Brno venkov Brno město Blansko Hodonín Vyškov Prostějov Přerov Šumperk Olomouc Jeseník Bruntál Opava Nový Jičín Ostrava Karviná Frýdek-Místek Vsetín Zlín KroměříŽ Uherské Hradiště
Sponzorované podniky

Bar U Peciválů

Připravíme si: přibližně 50 míst k sezení, 2-3 čerstvé barmany, jakoukoliv zdravou a dobře reprodukovanou hudbu podle chuti, jednoho kuchaře s kuchyní na vaření, 4 druhy piva, jeden španělský stolní fotbálek v perfektním stavu a v teplých měsících můžeme přidat prostornou stinnou zahrádku. Na oblohu pak 1zkušený prodavač hudby a 1 obchůdek plněný muzikou. 50 míst k sezení umístíme v rozmanitých kombinacích tak, aby vznikly jak stoly pro zamilovanou dvojici, tak i pro pořádnou partu. To vše v originálním prostoru s masivním borovým nábytkem a veselou obrázkovou výzdobou. Pomalu vmícháme 2-3 čerstvé barmany. Pozor barmanky neloupeme!. Směs zahustíme zdravou hudbou podle chuti. Po chvíli dáme vařit kuchaře s kuchyní. Do 20 minut vznikne široký výběr chuťovek, hotovek a minutek, denně s novým menu. Přidáme pivo, které je možno nahradit nealkoholickými i alkoholickými nápoji v širokém sortimentu, nebo zajímavou nabídkou míchaných nápojů. V teplých měsících doplníme o prostornou stinnou zahrádku na tichém dvorku. Zvlášť si připravíme stolní fotbálek, který upravíme obvyklým způsobem. To vše si můžeme servírovat i s platební kartou. Jako oblohu podáváme zkušeného prodavače všech možných hudebních nosičů s obchůdkem plněným muzikou všech žánrů a poloh. Této obloze se říká Mastaba.

Bar U Peciválů

Okres: Ostrava-město

Hodnocení: 4full-starfull-starfull-starfull-starempty-star

Restaurace U Známých

Restaurace s dobrým pivem a s bowlingem.

Restaurace U Známých

Okres: Ostrava-město

Hodnocení: 3full-starfull-starfull-starempty-starempty-star

Karaoké Bar Fénix

Každou středu a pátek od 19:00 zpíváme KARAOKE se šoumenkou Ivetkou, každou sobotu DISKOTÉKA, náš barman míchá skvělé drinky, máme 3 televizní obrazovky, nabízíme salónek pro cca 20 osob zdarma ( narozeniny, večírky, podnikové sešlosti, svatby, schůze...). Minutková kuchyně. Výstupní tram. zastávka ELEKTRA, za Komerční bankou doprava, naproti divadlu J.Myrona.

Obrazek neni nahran

Okres: Ostrava-město

Hodnocení: 3full-starfull-starfull-starempty-starempty-star

Restaurant Na Hradbách

Restaurant zaměřený na dobré, pěkně připravené jídlo podávané s kvalitním vínem.

Restaurant Na Hradbách

Okres: Ostrava-město

Hodnocení: 3full-starfull-starfull-starempty-starempty-star

Restaurace Roxbery

Pro pořádání rodinných oslav, firemních večírků, školení, prezentací firem. Nedílnou součástí naší nabídky jsou týdny zaměřené na národní kuchyně zemí celého světa, pořádání různých gastronomických akcí dle tradiční české kuchyně, večery s živou hudbou. V poledních hodinách nabízíme menu s výběrem ze tří druhu jídel. Akceptujeme všechny druhy stravenek. Možnost platby platební kartou je samozřejmostí. Kdo neviděl nezažil, neuvěří, proto se těšíme na Vaší návštěvu.

Restaurace Roxbery

Okres: Ostrava-město

Hodnocení: 3full-starfull-starfull-starempty-starempty-star

Stránka: Začátek 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 Konec

obrazek