obrazek

 

Podniky podle vyžití

mapa ČR

Děčín Ústí nad Labem Teplice Most Chomutov Karlovy Vary Sokolov Cheb Tachov Domažlice Klatovy Prachatice Český Krumlov České Budějovice Strakonice Plzeň jih Rokycany Plzeň město Plzeň sever Rakovník Louny Litoměřice Kladno Beroun Příbram Písek Tábor Jindřichův Hradec Pelhřimov Benešov Praha západ Praha východ Praha Mělník Česká Lípa Liberec Jablonec nad Nisou Mladá Boleslav Nymburk Kolín Kutná Hora Jihlava Havlíčkův Brod Chrudim Pardubice Semily Jičín Trutnov Náchod Hradec Králové Rychnov nad Kněžnou Ústí nad Orlicí Svitavy Třebíč Žďár nad Sázavou Znojmo Břeclav Brno venkov Brno město Blansko Hodonín Vyškov Prostějov Přerov Šumperk Olomouc Jeseník Bruntál Opava Nový Jičín Ostrava Karviná Frýdek-Místek Vsetín Zlín KroměříŽ Uherské Hradiště
Sponzorované podniky

Café Restaurant Boombay

V tomto podniku budete rádi viděni a hodně toho uvidíte. Poloha na rohu ulic Hlavní třída a Francouzská v Ostravě - Porubě zaručuje po celý den čilý ruch. Velkoplošné zasklení přední stěny Vám umožní pozorovat vše, co se venku děje. Pokud využijete některá z předních míst budete i vy středem pozornosti a kolemjdoucí budou procházet těsně kolem vás. Filozofií podniku je nabízet po celý den vynikající kuchyni v netradičním prostředí. Mít možnost najíst se a přitom být v centru dění. Kdo dává přednost pohodlí polstrovaných boxů někde v závětří ten si zde na své určitě nepřijde. Pro všechny ostatní nabízíme jen to nejlepší jak napovídá náš jídelní, nápojový a vinný lístek. Samozřejmostí je příjemná obsluha a kvalitní hudba. Pokud nemáte co skrývat, čekáme jen na vás.

Café Restaurant Boombay

Okres: Ostrava-město

Hodnocení: 4full-starfull-starfull-starfull-starempty-star

Edmond Dantés Restaurant

Srdečně Vás zveme k příjemnému posezení do našeho restaurantu Edmond Dantés. V naší nabídce naleznete výběr specialit z drůbežího, vepřového, hovězího a jehněčího masa. V pracovních dnech připravujeme tři druhy obědové menu v ceně od 59 Kč. Stále připravujeme nové speciality a akce, kterými si chceme získat a hlavně udržet Vaši přízeň. Právě zavádíme nové speciality restaurace a to výběr z 15 druhů domácích bramboráků. Doufáme, že Vás mile překvapí cenová úroveň, kvalita obsluhy i umění našich kuchařů. Bude nám ctí, pokud se k nám budete rádi vracet. Rádi bychom byli i pro Vás příjemnou stylovou restaurací s dobrou kuchyní, kam rádi přivedete své známé a přátele. Restaurace se nachází na ulici 28. října 266, 50 metrů od konečné autobusu č. 61 směrem do centra města. Kapacita restaurace je 28 míst. Parkovat lze přímo před restaurací.

Edmond Dantés Restaurant

Okres: Ostrava-město

Hodnocení: 4full-starfull-starfull-starfull-starempty-star

Restaurace/Hotel U Solné Brány

Naše restaurace nabízí cca 50 míst k sezení. Bar nabízí bohatý výběr z alkoholických i nealkoholických nápojů. V letních měsících je otevřena stylová venkovní zahrádka. Naše restaurace slouží jak k příjemnému posezení tak i firemní párty, svatby narozeniny a různé oslavy. Restaurace nabízí cca 50 míst k sezení, dále lze využit i naše dva salonky (cca 25 a 8 osob). Celkový prostor restaurace poskytne až 80 míst a v létě můžete využit posezení na venkovní zahrádce.

Restaurace/Hotel U Solné Brány

Okres: České Budějovice

Hodnocení: 3full-starfull-starfull-starempty-starempty-star

Giga Restaurace - areál Walter

Naše restaurace s VLASTNÍ KUCHYNÍ je vybudovaná za nejpřísnějších norem, a proto si to u nás můžete opravdu užít. Kapacita je až 200 míst. Jídelníček postupně doplňujme abychom naplnily Vaše potřeby. V restauraci nabízíme velké množství nápojů. Přejeme příjemný a ničím nerušený čas v našem areálu. Restaurace je zajímavá v tom, že má okna na dráhu a vy můžete v klidu a tichu pozorovat jak Vaši přátelé závodí. Pro firemní akce a příležitostní večírky jsme schopni zajistit raut a vše stím spojené. Pokud hledáte MOTOKÁRY které jsou 3 min pěšky přímo od metra na dráhu a nechcete složitě ale i draze cestovat za konkurencí, tak jsme tu právě pro Vás. Připravili jsme pro Vás vyjímečné místo a plně věříme, že se Vám u nás bude líbit. V naší hale v Jinonicích se nachází restaurace s VLASTNÍ KUCHYNÍ a tak máte možnost se občerstvit . Naše prostory se skládají z GIGA restaurace až pro 400 osob, z kuchyně kde připravují naše speciality a dráhy která je dostatečně dlouhá a technická. Díky tomuto spojení je možné uspořádat modní přehlídku, koncert a zábavu na motkárách zároveň a to vše 3 min od metra!!!!

Giga Restaurace - areál Walter

Okres: Hlavní město Praha

Hodnocení: 3.5full-starfull-starfull-starhalf-starempty-star

Restaurace/Bowling U Kmotra

Osmidráhový bowling, velkokapacitní restaurace s jídlem a nápoji po celý den, velkoplošné TV a projekce, příjemné moderní prostředí a příjemný personál.

Restaurace/Bowling U Kmotra

Okres: Třebíč

Hodnocení: 5full-starfull-starfull-starfull-starfull-star

Stránka: Začátek 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 Konec

obrazek