obrazek

 

Podniky podle vyžití

mapa ČR

Děčín Ústí nad Labem Teplice Most Chomutov Karlovy Vary Sokolov Cheb Tachov Domažlice Klatovy Prachatice Český Krumlov České Budějovice Strakonice Plzeň jih Rokycany Plzeň město Plzeň sever Rakovník Louny Litoměřice Kladno Beroun Příbram Písek Tábor Jindřichův Hradec Pelhřimov Benešov Praha západ Praha východ Praha Mělník Česká Lípa Liberec Jablonec nad Nisou Mladá Boleslav Nymburk Kolín Kutná Hora Jihlava Havlíčkův Brod Chrudim Pardubice Semily Jičín Trutnov Náchod Hradec Králové Rychnov nad Kněžnou Ústí nad Orlicí Svitavy Třebíč Žďár nad Sázavou Znojmo Břeclav Brno venkov Brno město Blansko Hodonín Vyškov Prostějov Přerov Šumperk Olomouc Jeseník Bruntál Opava Nový Jičín Ostrava Karviná Frýdek-Místek Vsetín Zlín KroměříŽ Uherské Hradiště
Sponzorované podniky

Golf Restaurant Dolní Rychnov

Při návštěvě golfového hřiště v Sokolově je možné využít služeb restaurace a baru umístěných v Klubovém domě. Nová elegantní restaurace o kapacitě 100 míst nabízí široké možnosti stravování a občerstvení. K dispozici je rovněž VIP salonek, který je uzavřený a není tedy ovlivněn děním v restauraci. Restaurace je otevřena nejen pro golfisty... Terasa je umístěna tak, aby umožňovala návštěvníkům při oddechu a občerstvení výhled na golfové hřiště - greeny č. 9 a 18. Kapacita terasy je velká, přibližně 120 míst! Během golfových turnajů se zde odehrává slavnostní vyhlášení výsledků spojené s občerstvením a dalším doprovodným kulturním programem. Nabízíme pro různé společenské akce živou hudbu!

Golf Restaurant Dolní Rychnov

Okres: Sokolov

Hodnocení: 3full-starfull-starfull-starempty-starempty-star

Restaurace U Kláštera

Hotová Jídla a minutková kuchyně, kapacita 60 míst, parkoviště, v naší restauraci máme dětský koutek. Vhodné jak pro soukromé oslavy tak firemní akce.

Obrazek neni nahran

Okres: Sokolov

Hodnocení: 0empty-starempty-starempty-starempty-starempty-star

Hradní Restaurace Loket

Toužili jste vždy po tom, být pohoštěni v nezapomenutelné atmosféře? Návštěva Hradní restaurace, nacházející se přímo na hradě Loket, Vám tuto možnost poskytuje. V příjemné atmosféře si zde můžete pochutnat na našich specialitách.

Hradní Restaurace Loket

Okres: Sokolov

Hodnocení: 4full-starfull-starfull-starfull-starempty-star

Restaurace Lažánky

Restaurace se nachází cca 6 km od centra Blanska v chráněné krajinné oblasti Moravský kras. Restaurace má kapacitu cca 40 míst, součástí restaurace jsou dva salonky, které umožňují pořádání oslav, svateb a různých firemních akcí. V létě je v provozu zastřešená zahrádka o kapacitě cca 80 míst a pro pořádání soukromých akcí je k dispozici zahrádka za restaurací s grilem a udírnou. V blízkosti restaurace je možnost ubytování v nově otevřeném Penzionu u Ježků.

Restaurace Lažánky

Okres: Blansko

Hodnocení: 3.33full-starfull-starfull-starempty-starempty-star

Kart areál - Motokáry Černý Most

Příjemné a plně klimatizované prostředí našeho stylového SportBaru Vám s kapacitou 50 míst k sezení. Rozměrná okna umožňují výhled na motokárovou dráhu, a tak můžete v poklidu u sklenky a příjemné hudby sledovat dění na trati a závodící soupeře nebo aktuální sportovní přenos na velkoplošné TV projekci. Součástí SportBaru je i menší "zahrádka" pro cca 15osob, ze které můžete sledovat dění na trati a závodící soupeře z bezprostřední blízkosti. Přijďte na vlastní kůži vyzkoušet motokáry s novými motory HONDA 200ccm na kryté dráze o ploše 4.000m2 a opravdu skutečné délce 500 metrů s celoročním provozem.

Kart areál - Motokáry Černý Most

Okres: Hlavní město Praha

Hodnocení: 3full-starfull-starfull-starempty-starempty-star

Stránka: Začátek 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 Konec

obrazek