obrazek

 

Podniky podle vyžití

mapa ČR

Děčín Ústí nad Labem Teplice Most Chomutov Karlovy Vary Sokolov Cheb Tachov Domažlice Klatovy Prachatice Český Krumlov České Budějovice Strakonice Plzeň jih Rokycany Plzeň město Plzeň sever Rakovník Louny Litoměřice Kladno Beroun Příbram Písek Tábor Jindřichův Hradec Pelhřimov Benešov Praha západ Praha východ Praha Mělník Česká Lípa Liberec Jablonec nad Nisou Mladá Boleslav Nymburk Kolín Kutná Hora Jihlava Havlíčkův Brod Chrudim Pardubice Semily Jičín Trutnov Náchod Hradec Králové Rychnov nad Kněžnou Ústí nad Orlicí Svitavy Třebíč Žďár nad Sázavou Znojmo Břeclav Brno venkov Brno město Blansko Hodonín Vyškov Prostějov Přerov Šumperk Olomouc Jeseník Bruntál Opava Nový Jičín Ostrava Karviná Frýdek-Místek Vsetín Zlín KroměříŽ Uherské Hradiště
Sponzorované podniky

Palác Akropolis

Centrum nezávislé kultury, které nabízí ojedinělé hudební, divadelní a výtvarné projekty.

Palác Akropolis

Okres: Hlavní město Praha

Hodnocení: 0empty-starempty-starempty-starempty-starempty-star

Lokomotiva Plzeň

Městská sportovní hala se spoustou hřišť, restaurací a parádním prostorem pro pořádání velkých kulturních akcí.

Lokomotiva Plzeň

Okres: Plzeň-město

Hodnocení: 0empty-starempty-starempty-starempty-starempty-star

BORDO Club

Klub se nachází v centru Prahy 2, na Vinohradské ulici u zastávky tramvaje č.11. Jeho prostory jsou ve druhém patře Radiopaláce a jsou rozděleny na dvě místnosti se zařízenými bary, přičemž ve větší z nich je koncertní část s pódiem. Začátky představení jsou obvykle v osm nebo v devět hodin. Vstupné je různé, na většinu DJs je volný vstup.

BORDO Club

Okres: Hlavní město Praha

Hodnocení: 4.5full-starfull-starfull-starfull-starhalf-star

La Pantera

Music bar La Pantera je menší klubík s kapacitou 70 míst k sezení a maximální kapacitou 100 lidí. Jako jeden z mála je otevřen každý den a nabízí Vám příjemnou atmosféru, dobré pití a super hudbu, kterou Vám zahraje DJ i na vaše přání. Music bar La Pantera, který byl otevřen v roce 1991 jako diskotéka Pink Panter a v roce 2002 zrekonstruován a přejmenován, je zazřazen jako 13. bar do řetězce barů Jacka Danielse. Minimálně dvakrát měsíčně pořádáme s našimi dodavateli doprovodné akce spojené s různými slevami na vybrané nápoje či soutěžemi o věcné ceny a reklamní předměty. Na každý den je pro Vás připravena spousta dobré muziky od našich DJ's. V našem music baru můžete sledovat atraktivní sportovní přenosy.

La Pantera

Okres: Hlavní město Praha

Hodnocení: 3.5full-starfull-starfull-starhalf-starempty-star

Scorpio Cafe

Příjemné posezení v centru Prahy.

Scorpio Cafe

Okres: Hlavní město Praha

Hodnocení: 2full-starfull-starempty-starempty-starempty-star

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Konec

obrazek