obrazek

 

Podniky podle vyžití

mapa ČR

Děčín Ústí nad Labem Teplice Most Chomutov Karlovy Vary Sokolov Cheb Tachov Domažlice Klatovy Prachatice Český Krumlov České Budějovice Strakonice Plzeň jih Rokycany Plzeň město Plzeň sever Rakovník Louny Litoměřice Kladno Beroun Příbram Písek Tábor Jindřichův Hradec Pelhřimov Benešov Praha západ Praha východ Praha Mělník Česká Lípa Liberec Jablonec nad Nisou Mladá Boleslav Nymburk Kolín Kutná Hora Jihlava Havlíčkův Brod Chrudim Pardubice Semily Jičín Trutnov Náchod Hradec Králové Rychnov nad Kněžnou Ústí nad Orlicí Svitavy Třebíč Žďár nad Sázavou Znojmo Břeclav Brno venkov Brno město Blansko Hodonín Vyškov Prostějov Přerov Šumperk Olomouc Jeseník Bruntál Opava Nový Jičín Ostrava Karviná Frýdek-Místek Vsetín Zlín KroměříŽ Uherské Hradiště
Sponzorované podniky

Brněnský Šenk

Stylová restaurace na dvě patra. Příjemné odpolední a večerní posezení v historickém centru Brna nabízí Brněnský šenk. V provozu zahrádka na ulici Dominikánské s kapacitou 48 míst. Přijďte ochutnat výbornou klasickou českou kuchyni. V pracovních dnech podáváme denní menu. Možnost sledování sportovních přenosů ve všech prostorách restaurace.

Brněnský Šenk

Okres: Brno-město

Hodnocení: 2.67full-starfull-starhalf-starempty-starempty-star

Golf Park Plzeň

Golf Restaurant nabízí svým hostům netradiční zážitek díky překrásným prostorám, ve kterých je situován, a velmi vytříbené kuchyni. Naši hosté mohou ocenit nejen výborné pokrmy, ale také příjemné posezení u krbu, včetně ochutnávky vín z vlastní vinotéky. Přijdou si u nás na své i milovníci doutníků té nejlepší kvality a značky. Náš Golf Restaurant Vás zajisté mile překvapí specialitami české kuchyně, na které se zaměřuje a zároveň i profesionálním přístupem personálu. Hosté naší restaurace zde zaručeně nasají tu opravdovou klubovou atmosféru. Snažíme se pro zákazníky připravit co nejširší možnou nabídku, proto jídelníček velmi často obměňujeme. Stálým klientům zasíláme pravidelné změny jídelníčku e-mailem.

Golf Park Plzeň

Okres: Plzeň-město

Hodnocení: 3.5full-starfull-starfull-starhalf-starempty-star

Potrefená Husa

Společnost Pivovary Staropramen otevřela v Plzni již dvě Potrefené husy. Obě se nacházejí ve stejném objektu. Zajímavými motivy interiéru první Potrefené husy jsou unikátní výčepní stojany s prosvětlenou hlavou a lednice na speciální piva, umístěná ve stěně za barem. V novém pojetí druhé restaurace zůstávají zachovány charakteristické prvky prvních původně ztvárněného designu interiéru jako např. základní barevnost, umístění výčepního baru proti vchodu, využití obrazovek v interiéru restaurace či vyvýšené sezení hostů. Prostor restaurace je členěn do dvou podlaží, která dělí restauraci na klidovou část určenou pro konzumaci a rušnější část pro zábavu hostů. V jídelním lístku jsou vedle tradičních jídel české kuchyně hojně zastoupeny také lehčí jídla. Vedle velké nabídky pivních značek přináší Potrefená husa také kvalitní gastronomické služby, příjemné prostředí a přívětivou obsluhu.

Potrefená Husa

Okres: Plzeň-město

Hodnocení: 2.67full-starfull-starhalf-starempty-starempty-star

Restaurace Dejavu

Restaurace Deja vu nabízí příležitost k odpočinku, rodinným oslavám, svatbám, ale i rautům a podnikovým večírkům a mnoha jiným událostem. Dekorativní interiér středomořského stylu podtrhuje pestrá paleta rozmanitých pokrmů. Atmosféru dokresluje příjemná hudba, věnovat se Vám bude milá a ochotná obsluha. Nezaměřujeme se pouze na jeden druh gastronomie, naše pokrmy pocházejí z různých koutů planety. Ne úplně obvyklá jsou například jídla z jehněčího masa, či steaky z argentinského hovězího. Více naleznete v sekci speciality. Pro Vaše čtyřnohé miláčky máme nachystané 3 druhy psích pokrmů. Pro denní strávníky připravujeme od pondělí do pátku 2 druhy chutného menu. Pro oddělenou společnost dobře poslouží náš multifunkční salónek s možností projekce na plátno. Přilehlé parkoviště zajišťuje pohodlné parkování pro motorizované návštěvníky.

Restaurace Dejavu

Okres: Brno-město

Hodnocení: 3.5full-starfull-starfull-starhalf-starempty-star

Restaurace Inspiracion

Hotelová restaurace Inspiration Vám nabízí jídla mezinárodní i domácí kuchyně, připravovaná moderním způsobem, příjemné posezení a velký výběr moravských i světových vín. Kapacita restaurace je 70 míst.

Restaurace Inspiracion

Okres: Brno-město

Hodnocení: 3.5full-starfull-starfull-starhalf-starempty-star

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Konec

obrazek