obrazek

 

Podniky podle vyžití

mapa ČR

Děčín Ústí nad Labem Teplice Most Chomutov Karlovy Vary Sokolov Cheb Tachov Domažlice Klatovy Prachatice Český Krumlov České Budějovice Strakonice Plzeň jih Rokycany Plzeň město Plzeň sever Rakovník Louny Litoměřice Kladno Beroun Příbram Písek Tábor Jindřichův Hradec Pelhřimov Benešov Praha západ Praha východ Praha Mělník Česká Lípa Liberec Jablonec nad Nisou Mladá Boleslav Nymburk Kolín Kutná Hora Jihlava Havlíčkův Brod Chrudim Pardubice Semily Jičín Trutnov Náchod Hradec Králové Rychnov nad Kněžnou Ústí nad Orlicí Svitavy Třebíč Žďár nad Sázavou Znojmo Břeclav Brno venkov Brno město Blansko Hodonín Vyškov Prostějov Přerov Šumperk Olomouc Jeseník Bruntál Opava Nový Jičín Ostrava Karviná Frýdek-Místek Vsetín Zlín KroměříŽ Uherské Hradiště
Sponzorované podniky

Starověká krčma

V zážitkové restauraci STŘEDOVĚKA KRČMA je vše založeno na gastronomii zábavné a zcela jiné, než běžně znáte. Obsluhujeme v dobových kostýmech, náš jídelní lístek je prezentován na pergamenovém papíře a v dřevěných deskách. Vaříme podle starých a dobových receptů, jídla, která se v našich restauracích již neobjevují. V naší restauraci se zásadně používají kameninové nádoby a to jak pro pokrmy, tak pro nápoje. Dokonce u nás podáváme i pokrmy, které host nemusí zaplatit, nýbrž ODPRACOVAT. U nás jsou vítáni i hosté, kteří si přivedou své čtyřnohé miláčky, pro které máme také jídelní lístek. Naší malí hosté dostávají zdarma po jídle zmrzlinový pohár. Naší velcí hosté, jsou po jídle napojeni štamprdlí dobré medoviny. Samozřejmě na účet krčmy.

Starověká krčma

Okres: Brno-město

Hodnocení: 3.5full-starfull-starfull-starhalf-starempty-star

Stylový restaurant Veteran Car

Příjemné a klidné posezení s denním osvětlením, s velmi dobrou přístupností z centra a přesto zcela mimo ruch velkoměsta. Útulný interiér restaurace se nese v duchu historického motorismu a dobových motoristických relikvií. V restauraci je připraveno 36 míst, dalších 20 je k dispozici v salonku a v letních měsících je otevřena i terasa, kde může na čerstvém vzduchu posedět až 43 návštěvníků. Před restaurací je zajištěno dostatečné množství parkovacích míst i při plném obsazení podniku.

Stylový restaurant Veteran Car

Okres: Brno-město

Hodnocení: 4.87full-starfull-starfull-starfull-starhalf-star

Bowling Magdalena

Kapacita restaurace je cca 60 míst, což umožňuje konání rozličných společenských akcí, jako jsou například firemní večírky i rauty, oslavy narozenin, promoce, svatby a jiné příjemnosti. Pro naši restauraci je charakteristická výtečná kuchyně a to jak minutkových jídel, tak pizzy. Hravě zvládneme připravit jak rychlý oběd, tak slavnostní hostinu. Atraktivní prostory restaurace vybízejí k uspořádání speciálních akcí pro Vás s rodinou, Vás s přáteli, Vaši firmu.

Bowling Magdalena

Okres: Uherské Hradiště

Hodnocení: 5full-starfull-starfull-starfull-starfull-star

Bowland

Navštivte naši bowlingovou hernu, můžeme Vám nabídnou posezení v příjemném a originálním prostředí restaurace. Kapacita restaurace je 150 míst. Kromě výborné kuchyně nabízíme také bar s bohatým sortimentem nápojů. Přední část restaurace má kapacitu 45 míst, posezení je zde formou boxů. Zadní část restaurace má kapacitu 50 míst, z této části je možný průchod na salónek s kapacitou 40 míst, kde je také možné využít taneční parket. Pro zpestření jsou pro Vás připraveny dvě velkoplošné obrazovky a několik televizí.

Bowland

Okres: Opava

Hodnocení: 2.5full-starfull-starhalf-starempty-starempty-star

Ural Restaurace s bowlingem

Přijďte se pobavit s přáteli a ochutnat skvělé steaky, zahrát si bowling a vypít svůj oblíbený drink. To vše v klimatizované restauraci s bowlingem.

Ural Restaurace s bowlingem

Okres: Ostrava-město

Hodnocení: 3full-starfull-starfull-starempty-starempty-star

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Konec

obrazek