obrazek

 

Podniky podle vyžití

mapa ČR

Děčín Ústí nad Labem Teplice Most Chomutov Karlovy Vary Sokolov Cheb Tachov Domažlice Klatovy Prachatice Český Krumlov České Budějovice Strakonice Plzeň jih Rokycany Plzeň město Plzeň sever Rakovník Louny Litoměřice Kladno Beroun Příbram Písek Tábor Jindřichův Hradec Pelhřimov Benešov Praha západ Praha východ Praha Mělník Česká Lípa Liberec Jablonec nad Nisou Mladá Boleslav Nymburk Kolín Kutná Hora Jihlava Havlíčkův Brod Chrudim Pardubice Semily Jičín Trutnov Náchod Hradec Králové Rychnov nad Kněžnou Ústí nad Orlicí Svitavy Třebíč Žďár nad Sázavou Znojmo Břeclav Brno venkov Brno město Blansko Hodonín Vyškov Prostějov Přerov Šumperk Olomouc Jeseník Bruntál Opava Nový Jičín Ostrava Karviná Frýdek-Místek Vsetín Zlín KroměříŽ Uherské Hradiště
Sponzorované podniky

Hospůdka Karolína

Naše restaurace funguje už od roku 1993 a i do budoucna Vám nabízí své služby v oblasti pohostinství. Nabízíme příjemné posezení ve stylové restauraci kousek od Hostivařské přehrady, jak při procházkách tak i při svatbách a podnikových oslavách. Těšíme se na Vaší návštěvu.

Hospůdka Karolína

Okres: Hlavní město Praha

Hodnocení: 3.4full-starfull-starfull-starempty-starempty-star

Pivovarská restaurace Berounský Medvěd

V nově zrestaurovaných prostorách pivovaru byla zřízena Pivovarská restaurace. Návštěvníkům nabízíme speciality české kuchyně, bohatý sortiment minutek a k tomu samozřejmě naše pivo Berounský medvěd 11° světlý ležák, 13° tmavý speciál. Restaurace pojme až 100 hostů, salonek Šalanda v prvním patře pohodlně usadí až 70 osob. V prostorách lze pořádat oslavy, rauty atd. pro větší i menší společnost.

Pivovarská restaurace Berounský Medvěd

Okres: Beroun

Hodnocení: 3.33full-starfull-starfull-starempty-starempty-star

Mahagon Pub

Pěkné steaky, minutkové speciality, marinovaná masíčka, ale též velké saláty z čerstvé zeleniny, italské těstoviny a výborné zákusky - vše za příznivé ceny! Významné sportovní přenosy promítané na plátno. Letní zahrádka s výhledem na Prahu. Pěkné prostředí a příjemná atmosféra.

Mahagon Pub

Okres: Hlavní město Praha

Hodnocení: 3full-starfull-starfull-starempty-starempty-star

Klenba

Naše pivnice, vinárna a venkovní zahrádka se nachází v přízemí budovy zámku v Klimkovicích. Otevřeno máme denně od 12.00, jen o prázdninách vinárna otevírá až v 15.00. Výhodou těchto místností je bezbariérový přístup, klidné prostředí při vstupu do zámeckého parku, příjemná obsluha a vynikající domácí kuchyně, na kterou se sjíždějí hosté i z nedalekého okolí. Široké dvoumetrové silné zdi v zimě poskytují příjemné teplo, v létě se zde nachází zase příjemný chládek. K tradičním akcím, které naše hospůdka pořádá, patří již každoroční recesní ples, každoroční stavění máje, několikrát do roka pořádané tanečky pro starší a pokročilé, případně venkovní grilování steaků v případě příznivého počasí. Ve vinárně se pořádají rodinné oslavy jakéhokoli charakteru a třídní srazy. Možná je také rezervace jednotlivých stolů. Snahou majitelů i celého personálu je, aby se naši návštěvníci vždy cítili dobře - prostě jako doma, nebo výstižněji řečeno - lépe než doma.

Klenba

Okres: Ostrava-město

Hodnocení: 4full-starfull-starfull-starfull-starempty-star

Restaurace fantazie

Restaurace Fantazie s halovým 14-ti jamkovým minigolfem se nachází v zábavním centru DON. Kapacita 120 míst, minutková kuchyně, polední menu. Po rekonstrukci v roce 2003 plně vyhovuje vyhláškám Evropské unie v oblasti hygieny, bezpečnosti a protipožárním předpisů.

Restaurace fantazie

Okres: Třebíč

Hodnocení: 2.67full-starfull-starhalf-starempty-starempty-star

Stránka: Začátek 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Konec

obrazek