obrazek

 

Podniky podle vyžití

mapa ČR

Děčín Ústí nad Labem Teplice Most Chomutov Karlovy Vary Sokolov Cheb Tachov Domažlice Klatovy Prachatice Český Krumlov České Budějovice Strakonice Plzeň jih Rokycany Plzeň město Plzeň sever Rakovník Louny Litoměřice Kladno Beroun Příbram Písek Tábor Jindřichův Hradec Pelhřimov Benešov Praha západ Praha východ Praha Mělník Česká Lípa Liberec Jablonec nad Nisou Mladá Boleslav Nymburk Kolín Kutná Hora Jihlava Havlíčkův Brod Chrudim Pardubice Semily Jičín Trutnov Náchod Hradec Králové Rychnov nad Kněžnou Ústí nad Orlicí Svitavy Třebíč Žďár nad Sázavou Znojmo Břeclav Brno venkov Brno město Blansko Hodonín Vyškov Prostějov Přerov Šumperk Olomouc Jeseník Bruntál Opava Nový Jičín Ostrava Karviná Frýdek-Místek Vsetín Zlín KroměříŽ Uherské Hradiště
Sponzorované podniky

Rock Café

ROCK CAFÉ patří mezi nejoblíbenější a nejnavštěvovanější pražské kluby a je nejstarším porevolučním klubem (od 1990). Je spojen s listopadovými událostmi, oslavami jejich výročí, V.Havlem a Národní třídou. ROCK CAFÉ není jen rockové, ale multikulturní: tiskové konference, kavárna, internet, kino, studiová technika, koncerty, firemní a společenské akce, DJ´s, kino, bary, galerie, divadlo

Rock Café

Okres: Hlavní město Praha

Hodnocení: 4.33full-starfull-starfull-starfull-starempty-star

port 62

Port 62 je nevšední restaurace na 70 metrů dlouhé lodi, která se nachází v areálu Freestyle Parku Modřany. Naším krédem je spojení kulinárního zážitku za rozumné peníze a příjemného prostředí, kam se budete rádi vracet. Freestyle Park Modřany je areál pro široké volnočasové aktivity s rozlohou více než 20 000 m2. Najdete tu prostorné šatny se sprchami (k využití zdarma i pro návštěvníky in-line dráhy), půjčovnu in-line bruslí a koloběžek.

port 62

Okres: Hlavní město Praha

Hodnocení: 3.33full-starfull-starfull-starempty-starempty-star

Radniční restaurace ve Křemži

Restaurace byla dostavěna v červenci roku 1996. V naší restauraci máme pro naše nejmenší hosty dětský koutek, který potěší také rodiče. Ti si budou moci déle posedět, aniž by je děti ničily otázkami: Už půjdeme domů mami? Počet míst u stolů je 50 a v salónku 10.

Radniční restaurace ve Křemži

Okres: Český Krumlov

Hodnocení: 3.5full-starfull-starfull-starhalf-starempty-star

Restaurace Cactus

Tento rodinný podnik byl otevřen 20. května 2002 na albrechtické ulici. Nabízíme Vám denní menu a velký výběr kvalitních jídel včetně TexMex specialit. Přinášíme Vám také jedinečnou nabídku českého a zahraničního piva. Navíc náš nápojový lístek obsahuje bohatý sortiment nealko a alko nápojů, vín, whisky nebo míchaných drinků. Děláme u nás kvalitní italské Espresso Corsini.

Restaurace Cactus

Okres: Bruntál

Hodnocení: 3.25full-starfull-starfull-starempty-starempty-star

Stará Myslivna

Stylová restaurace v těsné blízkosti zámku Konopiště.

Stará Myslivna

Okres: Benešov

Hodnocení: 4full-starfull-starfull-starfull-starempty-star

Stránka: Začátek 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Konec

obrazek