obrazek

 

Podniky podle vyžití

mapa ČR

Děčín Ústí nad Labem Teplice Most Chomutov Karlovy Vary Sokolov Cheb Tachov Domažlice Klatovy Prachatice Český Krumlov České Budějovice Strakonice Plzeň jih Rokycany Plzeň město Plzeň sever Rakovník Louny Litoměřice Kladno Beroun Příbram Písek Tábor Jindřichův Hradec Pelhřimov Benešov Praha západ Praha východ Praha Mělník Česká Lípa Liberec Jablonec nad Nisou Mladá Boleslav Nymburk Kolín Kutná Hora Jihlava Havlíčkův Brod Chrudim Pardubice Semily Jičín Trutnov Náchod Hradec Králové Rychnov nad Kněžnou Ústí nad Orlicí Svitavy Třebíč Žďár nad Sázavou Znojmo Břeclav Brno venkov Brno město Blansko Hodonín Vyškov Prostějov Přerov Šumperk Olomouc Jeseník Bruntál Opava Nový Jičín Ostrava Karviná Frýdek-Místek Vsetín Zlín KroměříŽ Uherské Hradiště
Sponzorované podniky

Restaurace U Libora

Naše restaurace získala dvě ocenění Plzeňského Prazdroje: Čisté trubky 2006 a Certifikát kvality. Máme široký výběr hotových i minutkových jídel. Denní menu od 50,- Kč.

Restaurace U Libora

Okres: Benešov

Hodnocení: 3.5full-starfull-starfull-starhalf-starempty-star

Restaurant Modrá Hvězda

Restaurant s vlastním pivovarem nabízí hostům především speciality staročeské pivovarské kuchyně, poskytuje celkem 200 míst a je otevřen denně. Pro pořádání různých akcí je k dispozici varna s výčepem, Formanka, salónek s balkónem, salónek s krbem a dvě venkovní terasy. Náš pivovar vaří nefiltrované pivo proslulou českou technologií s použitím tradičních surovin - sladu, chmele a vody. Pivo se pije jako živé s vlastní charakteristickou chutí a je čepováno v přírodním stavu bez pasterizace.

Restaurant Modrá Hvězda

Okres: Plzeň-jih

Hodnocení: 4full-starfull-starfull-starfull-starempty-star

Penzion Koliba

Srdečně Vás zveme k příjemnému posezení do naší stylové restaurace. Uspořádáme Vám svatební hostinu, zajistíme Vám firemní večírek, zařídíme Vám oslavu narozenin, zajistíme Vám školící místnost, zařídíme Vám maturitní večírek, můžete u nás oslavit promoci, zajistíme Vám abiturientský večírek. Kapacita: Restaurace s barem 60 míst u stolu, salónek 40 míst, zastřešená venkovní terasa s přírodním grilem 100 míst.

Penzion Koliba

Okres: Bruntál

Hodnocení: 3.5full-starfull-starfull-starhalf-starempty-star

ABATON

Abaton, to je von, to je teda na beton ...club co má koule! DVĚ!! A ještě víc na beton je, že všichni víme kde je a proto tam chodíme. A kdo to ještě neví, ten se teďkonc může mrknout na odkaz na mapu a jesli to neni úplnej drmola, tak se zorientuje a hnedka tam za náma poběží, protože my už tam všichni sme! Ty kokos!

ABATON

Okres: Hlavní město Praha

Hodnocení: 4full-starfull-starfull-starfull-starempty-star

Amigos Pedros

Hudební klub, koktejl bar, mexická restaurace

Obrazek neni nahran

Okres: Příbram

Hodnocení: 3full-starfull-starfull-starempty-starempty-star

Stránka: Začátek 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 Konec

obrazek