obrazek

 

Podniky podle vyžití

mapa ČR

Děčín Ústí nad Labem Teplice Most Chomutov Karlovy Vary Sokolov Cheb Tachov Domažlice Klatovy Prachatice Český Krumlov České Budějovice Strakonice Plzeň jih Rokycany Plzeň město Plzeň sever Rakovník Louny Litoměřice Kladno Beroun Příbram Písek Tábor Jindřichův Hradec Pelhřimov Benešov Praha západ Praha východ Praha Mělník Česká Lípa Liberec Jablonec nad Nisou Mladá Boleslav Nymburk Kolín Kutná Hora Jihlava Havlíčkův Brod Chrudim Pardubice Semily Jičín Trutnov Náchod Hradec Králové Rychnov nad Kněžnou Ústí nad Orlicí Svitavy Třebíč Žďár nad Sázavou Znojmo Břeclav Brno venkov Brno město Blansko Hodonín Vyškov Prostějov Přerov Šumperk Olomouc Jeseník Bruntál Opava Nový Jičín Ostrava Karviná Frýdek-Místek Vsetín Zlín KroměříŽ Uherské Hradiště
Sponzorované podniky

Naftař

Naftař není ani hospoda, ani klub ba ani restaurace. Je to zkrátka NAFTAŘ a design celého prostoru je ve stylu komix a pop-art. Přes den je v Naftařovi vidět spousta nejen mladých lidí, kteří sem utíkají před všedností obyčejného života či jen tak přijdou popít. Večer se ukazuje druhá tvář Naftaře a to nejen o hudebních nocích (středa, pátek a sobota), ale i při fotbálkových turnajích ( pondělí, čtvrtek), a to tvář podniku, kde se dobře kalí. Otvíračka je tomu přizpůsobena a jen málo komu z hostů se podařilo být až do konce pracovní doby střízlivý. Jedním z určujících faktorů proč se v Naftařovi spousta lidí tak dobře cítí je to, že se zde, částečně i díky blízké ubytovně sestřiček, vyskytuje hodně nezadaných slečen, jež jsou ozdobou večera. Další nesporně důležitou součastí je i nabídka pěti druhů piva včetně nealkoholického a široký sortiment ostatních nápojů, které jsou za více než přátelské ceny. V letním období u nás můžete posedět i na zahrádce.

Naftař

Okres: Hlavní město Praha

Hodnocení: 3.5full-starfull-starfull-starhalf-starempty-star

Matrix Music Club

Club s parádnim pivem a s pěknou barmankou, co Vám ho natočí!

Obrazek neni nahran

Okres: Hlavní město Praha

Hodnocení: 3full-starfull-starfull-starempty-starempty-star

Golémův Restaurant

Luxusní restaurace ve stylu Rudolfa II. s prvotřídní evropskou kuchyní. V přízemí je 40 míst restaurace, spousta vynikajících specialit! Restaurace je umístěna na pozemku 4000 m2 s velkým osvětleným a kamerově hlídaným parkovištěm (u jídla může host sledovat své auto). Klasický masivní dubový interiér, klimatizace, příjemná obsluha. Hudba i na WC, vše na bezdotykové senzory. Svatební salónek, možno pro 15 či 55 míst, případně celé horní patro: 70 míst + 40 míst v přízemí.

Golémův Restaurant

Okres: Hlavní město Praha

Hodnocení: 3.5full-starfull-starfull-starhalf-starempty-star

Rock Club Šuplík

Klub RCšuplik vznikl za účelem umožnit live produkci širokého spektra hudebních skupin a jiných kulturních souborů.

Rock Club Šuplík

Okres: Přerov

Hodnocení: 1.5full-starhalf-starempty-starempty-starempty-star

Restaurace Alchymista

Jedna z nejoblíbenějších restaurací v centru Českých Budějovic Vás ráda uvítá v zajímavém interiéru z rudolfínské doby, kdy v podobném sklepení hledali kámen mudrců alchymisté. V klenbový strop je vyzdoben českým erbem a erby Rožmberků, kteří také hojně podporovali alchymii v Čechách. Uprostřed restaurace je funkční alchymistická pec, kde jsou připravovány některé pokrmy naší kuchyně. V restauraci na Vás čeká příjemná obsluha a vynikající kuchyně. Restaurace získala několik tuzemských i zahraničních cen v oblasti gastronomie a její kapacita je 50 míst. Pro letní dny má pro vás alchymista připravenu zastřešenou zahradní restauraci o kapacitě 40 míst. Jak zahrádka, tak restaurace jsou vyhledávány pro bankety i stylové dobové hostiny včetně svateb.

Restaurace Alchymista

Okres: České Budějovice

Hodnocení: 4full-starfull-starfull-starfull-starempty-star

Stránka: Začátek 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 Konec

obrazek