obrazek

 

Podniky podle vyžití

mapa ČR

Děčín Ústí nad Labem Teplice Most Chomutov Karlovy Vary Sokolov Cheb Tachov Domažlice Klatovy Prachatice Český Krumlov České Budějovice Strakonice Plzeň jih Rokycany Plzeň město Plzeň sever Rakovník Louny Litoměřice Kladno Beroun Příbram Písek Tábor Jindřichův Hradec Pelhřimov Benešov Praha západ Praha východ Praha Mělník Česká Lípa Liberec Jablonec nad Nisou Mladá Boleslav Nymburk Kolín Kutná Hora Jihlava Havlíčkův Brod Chrudim Pardubice Semily Jičín Trutnov Náchod Hradec Králové Rychnov nad Kněžnou Ústí nad Orlicí Svitavy Třebíč Žďár nad Sázavou Znojmo Břeclav Brno venkov Brno město Blansko Hodonín Vyškov Prostějov Přerov Šumperk Olomouc Jeseník Bruntál Opava Nový Jičín Ostrava Karviná Frýdek-Místek Vsetín Zlín KroměříŽ Uherské Hradiště
Sponzorované podniky

Nagano 98 Bowling Club a Restaurace

Nagano je moderní sportovní restaurace s bowlingem kam rádi zajdou především milovníci sportu a dobré zábavy. Kromě hry bowlingu Vám nabízíme také posezení v restauraci, která je součástí bowlingového klubu a má kapacitu 140 míst. Část restaurace je rozdělena do boxů. Každý box má k dispozici 8 míst. Další místa jsou přímo v prostorách bowlingového klubu a to 10 stolů pro 2-6 osob. Máme bohatý výběr alkoholických i nealkoholických nápojů a když dostanete hlad můžete si vybrat ze 40 jídel za velmi příznivé ceny.

Nagano 98 Bowling Club a Restaurace

Okres: Ostrava-město

Hodnocení: 4full-starfull-starfull-starfull-starempty-star

Restaurace Rusticana

Srdečně vás vítáme v naší restauraci, kde pro vás rádi připravíme nejen Balkánské speciality, grilované steaky, ryby, těstoviny, bezmasá jídla, saláty, ale i jiné pokrmy dle vašeho výběru. Nabízíme na přání i staročeskou kuchyni. Dále nabízíme možnost grilování selat či steaků v našem gril salónu. Rádi umožníme pořádání svatebních hostin v naší zahradní maštali. Pro uzavřené společnosti nabízíme klidné posezení v našem salónku. Pro vaše malé ratolesti je připraveno dětské hřiště. Mimo jiné nabízíme ubytování ve dvoulůžkových pokojích. Každý pokoj je vybaven rustikálním nábytkem, vlastním sociálním zařízením a barevným televizorem. U každého pokoje je možná jedna přistýlka.

Restaurace Rusticana

Okres: Havlíčkův Brod

Hodnocení: 3.5full-starfull-starfull-starhalf-starempty-star

Süssův Hostinec

Vybírat si můžete z velkého množství minutkových a hotových jídel. To vše můžete zapít nealkoholickým nápojem, který si zajisté vyberete z našeho širokého sortimentu. Ten kdo má rád náš český zlatý mok, tak ho určitě uspokojí naše nabídka čtyř druhů točeného piva (světlý ležák, černý ležák, řezané a kvasnicové) a jednoho druhu lahvového piva (klasik) od jedné značky - Rychtář. Staronový majitel se snaží od začátku zachovat původní ráz a styl hospody.To znamená – tradiční, lidová hospůdka s dobrým pivem a s typicky českou kuchyní. Při vstupu do restaurace vás upoutá interiér, který je celý obložen dřevem. Ducha starých časů připomínají dobové fotografie a historické předměty. Zákoutí restaurace je vyzdobeno kůžemi z lišky, srnce a divokého prasete. V letním období je možné využít příjemného posezení na zahrádce s obsluhou.Zde se nejen nasytíte a napojíte, ale také se pokocháte pohledem na různorodou zeleň.

Süssův Hostinec

Okres: Žďár nad Sázavou

Hodnocení: 3full-starfull-starfull-starempty-starempty-star

Restaurace MINIGOLF

Sportovně rekreační areál byl nově rekonstruován a otevřen v roce 1997. Nachází se v jedinečném prostředí Ostravy Zábřehu v Bělském lese, asi 200m od hlavní příjezdové cesty do Ostravy ze směru Olomouc, Příbor a letiště Mošnov. Areál Vám nabízí od dubna do září provoz minigolfu s letní zahradou a celoročně posezení ve stylové restauraci a baru. Jsme rádi, že jste navštívili naše internetové stránky a byli bychom potěšeni Vaši návštěvou.

Restaurace MINIGOLF

Okres: Ostrava-město

Hodnocení: 2.5full-starfull-starhalf-starempty-starempty-star

Restaurace - Bar V Jamce

Areál minigolfového hřiště, s barem a venkovní terasou, která je obklopena vzrostlými tůjemi se nachází na kraji plzeňského sídliště Košutka, nedaleko tramvajové linky č.4. Můžete zde využít kompletní 18-ti dráhové hřiště s plným servisem a posedět s přáteli můžete v malém baru s útulnými boxy ( s kapacitou 26-ti míst ) a za pěkného počasí je pro vás připravená venkovní terasa obklopená zelení ( s kapacitou 48 míst). Když počasí dovolí, každý pátek připravujeme venkovní grilování na dřevěném uhlí, na kterém opékáme ryby, steaky, špízy, zeleninu a jiné dobroty.

Obrazek neni nahran

Okres: Plzeň-město

Hodnocení: 5full-starfull-starfull-starfull-starfull-star

Stránka: Začátek 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 Konec

obrazek