let's party with us!

Produkční činnost


Organizačně zajistíme celý průběh Vaší akce od A až do Z. Vytipujeme pro Vás ideální místo, dodáme veškeré technické vybavení, zajistíme angažmá profesionálních i poloprofesionálních umělců a postaráme se i o dobrou propagaci akce.

 

FIREMNÍ VEČÍRKY, SOUKROMÉ OSLAVY...

obrazekUspořádáme pro Vás firemní večírek nebo jakoukoli jinou oslavu na klíč. Jsme připraveni zajistit vhodné prostory a jejich výzdobu, bezchybný cateringový servis, dodáme potřebné technické zázemí, postaráme se o vhodný kulturní program atd. Party-Point je specialista na pořádání firemních večírků a oslav! Zde jsou naše reference.


 

PRONÁJEM TECHNIKY...

obrazekPódia a koncertní stany, zvuková aparatura, světelný park, party stany, party sety, AV technika, mobilní WC, odpadkové koše. Tohle všechno a spoustu dalších věcí dodáme na Vaši akci.


 

CATERINGOVÉ SLUŽBY...

obrazekNáš profesionální tým Vám poskytne kompletní cateringový servis kdekoli v České republice. V oblasti gastronomie se pohybujeme již deset let a budeme rádi, když o stoprocentní kvalitě našich služeb přesvědčíme i Vás. Nabídka barbecue menu pro 50 osob


 

UMĚLECKÁ AGENTURA...

obrazekParty-Point zajistí pro Vaši akci konferenciéra, vystoupení zpěváků, hudebních skupin, kouzeníků, artistů, tanečních i šermířských souborů a dalších umělců nejen z našeho portfolia.


 

DOPROVODNÉ AKCE...

obrazekKaždá společnost se baví jinak a proto nabízíme velké množství doprovodných akcí, takže i Vy si můžete vybrat právě to, co Vám nejvíc vyhovuje. Nabízíme konkrétní návrhy akcí, které Vaši akci rozproudí a postarají se o dobrou náladu všeh jejích účastníků. Nabízíme také spousty zábavních atrakcí na pronájem!


 

ZÁBAVNÍ ATRAKCE...

obrazekŠiroká nabídka atrakcí, soutěžních produkcí a simulátorů na Vaše akce. Zajišťujeme a dodáváme atrakce na klientské dny, firemní akce, párty, promo, road show. Projděte si pozorně naší nabídku a v případě, že Vás některá z atrakcí zaujala, kontaktujte nás na produkce@party-point.cz a my Vám sdělíme jaké jsou podmínky pronájmu.


 

OHŇOSTROJE A PYROTECHNICKÉ EFEKTY...

obrazekProfesionální ohňostroje a speciální pyroefekty na Vaši akci! Vhodné jako zlatý hřeb téměř jakékoli akce - svatby, soukromé oslavy, firemní večírky, karnevaly, vystoupení hudebních skupin.


Dále zprostředkujeme:

  • pronájem prostor
  • pořadatelskou službu
  • instalaci mobilních WC
  • zapůjčení prezentační techniky
  • květinovou výzdobu

obrazek