Pronájem techniky

KONCERTNÍ STANY...

obrazekV naší nabídce máme koncertní stany několika velikostí. Za příznivé ceny stany na Vaši akci přivezeme, smontujeme, osvětlíme, ozvučíme a pak zase složíme a odvezeme. Neváhejte nás kontaktovat na produkce@party-point.cz, rádi Vám pošleme naši nabídku.


 

SVĚTELNÝ PARK...

obrazekMáme k dispozici rozsáhlou světelnou techniku značky Futurelight, Martin, Shadow. Díky ní jsme schopni nasvěcovat veškeré akce jakéhokoliv typu podle přání zákazníka. Světla se zavěšují jak na hliníkové konstrukce tak na samostatné stativy, nebo jsou samostatně umístěny v prostoru. Veškeré světelné efekty se ovládají DMX pultem. Kontaktujte nás na produkce@party-point.cz.


 

ZVUKOVÁ APARATURA...

obrazekDisponujeme kvalitním profesionálním vybavením od předních našich i světových výrobců. Toto vybavení se neustále doplňuje a obnovuje. Na Vaši akci zvolíme dle našich zkušeností tu nejlepší variantu. Kontaktujte nás na produkce@party-point.cz.


 

PARTY STANY / HALY...

obrazekPořádáte kulturní akci pod širým nebem a nechcete aby byla zmařena nepředvídatelností počasí? Proto nedílnou součástí naší produkce jsou též stavby montovaných zastřešení a velkokapacitních párty stanů. V závislosti na počtu návštěvníků a prostoru Vám navrhneme tu nejvhodnější variantu mobilního zastřešení. Kontaktujte nás na produkce@party-point.cz.


 

ZÁBAVNÍ ATRAKCE...

obrazekŠiroká nabídka atrakcí, soutěžních produkcí a simulátorů na Vaše akce. Zajišťujeme a dodáváme atrakce na klientské dny, firemní akce, párty, promo, road show. Projděte si pozorně naší nabídku a v případě, že Vás některá z atrakcí zaujala, kontaktujte nás na produkce@party-point.cz a my Vám sdělíme jaké jsou podmínky pronájmu.


Dále zajistíme:

  • cateringové služby
  • umělecká vystoupení
  • ohňostroje a pyrotechnické efektyobrazek