Kultura

Když se party zvrhne a její účastníci začnou postupně jeden po druhém odhazovat zábrany, bývá to jedině k dobru věci a je to známkou toho, že se party daří. Většinou platí, že čím více zábran padne, tím je akce vydařenější. K dodržení jisté úrovně kultury pak úplně postačí zařadit do programu takzvanou kulturní vložku. S tím Vám Party-Point dokáže pomoc.

basa
pridat umelce


Krutá Bída

Krutá bída je amatérská punkrocková kapela z Plzně. Složení kapely: dva kytaráci, basák, bicák a falešnej harmonikář. Kromě jedné jsou všechny jejich písničky původní a jedna je zajímavější než druhá. Ta třetí je pak úplně nejzajímavější! U mikrofonu se poctivě střídají a při hraní se navzájem všichni doplňují tak, aby měl vždy alespoň jeden z nich čas napít se pořádně piva. Doba produkce cca 1 hod. Po produkci zpravidla pokračují besedami na různá závažná společenská témata.

Krutá Bída


Red Ford

vedlejší projekt členů a ex člena Newman. V nástrojovém obsazení 2 basy, bicí, zpěv (Marek bicí + Pepík basa, zpěv + Saša basa, zpěv) berou Red Ford za povinnost nazývat styl, který hrají za two bass core, ale nezapomínají jej hrát s dávkou punkové přímočarosti. Vznik kapely resp. tohoto projektu se datuje k prosinci roku 2006. Red Ford v současnosti mají na kontě několik koncertů a od 03.10.2007 také cd s názvem TOBASCO (new tone 03) nahrané ve studiu Accent by Pavel Czengery. No matter what style you like get tobasco music!!!!!

Red Ford


The Fireballs - Rock´n´Roll Band

Dost profláklá partička šesti hudebníků, co mrskaj parádní rokec padesátých let. V jejich repertoáru najdete skoro 90 klasickejch songů. Kluci se toho nebojí a na pódiu to umí pořádně rozbalit.

The Fireballs - Rock´n´Roll Band


Bek Ofis

Projekt BEK OFIS začal fungovat od června roku 2003. Je synonymem pro dvě jména - Jan J. Nedvěd a Pavel Marcel. První zmíněný patří k zakládajícím členům a zároveň plní funkci výhradního autora, často ho uslyšíte zpívat a vytvářet image projektu. Pavla si všimnete okamžitě, je to dlouhovlasý "pan" kytara a pokud zrovna nepracuje 24 hodin v kuse, zaručeně se vám bude usmívat do očí. Hlavním rysem je naprostý odklon od domácí popové scény a zaměření se především na brit-pop. Veškerá tvorba kapely je tudíž anglicky otextovaná a charakterizovaná jako melodický, kytarový pop-rock.

Bek Ofis


obrazek