ZÁBAVNÍ ATRAKCE K PRONÁJMU

široká nabídka atrakcí, soutěžních produkcí a simulátorů na Vaše akce. Všechny atrakce a produkce jsou určeny na pronájem. Veškeré ceny zahrnují montáž, demontáž, vyškolenou obsluhu, provoz pro veřejnost zdarma a dopravu. Zajišťujeme a dodáváme atrakce na klientské dny, firemní akce, párty, promo, road show. Projděte si pozorně naší nabídku a v případě, že Vás některá z atrakcí zaujala, kontaktujte nás na info@party-point.cz a my Vám sdělíme jaké jsou podmínky pronájmu.

 

AEROTRIM

obrazek Popis: adrenalinová atrakce, simulace stavu beztíže a navození pocitů ztráty orientace v prostoru. Zařízení na podobném principu využívali letci, nebo astronauti. Během několika sekund ztratíte orientaci a při určité rychlosti zažijete krátkodobě stav beztíže. K dispozici jsou 2 ks.

Určeno: pro všechny typy akcí, zejména klientské a firemní dny, promo akce apod. Věk účastníka od 12-ti let až po dospělé.

Rozměry: 4 x 4 x 4 m (š x d x v)


 

BUNGEE RUNNING

obrazekPopis: soutěžní produkce, kde se baví především přihlížející. Cílem je natáhnout gumové lano co nejdále popř. k určitým metám. Místo met doporučujeme v rámci motivace různé dárky v závislosti na věkové kategorii soutěžících (reklamní předměty, cukrovinky, alkohol, apod.

Určeno: zejména na firemní a teambuildingové akce, moto srazy, pivní tábory, ....

Rozměry: 5 x 18 m (š x d ) - doporučený travnatý, nebo písčitý povrch


obrazek


BUNGEE TRAMPOLÍNA 4in1

obrazek Popis: zábavná, lehce adrenalinová atrakce. Speciální konstrukce umožnuje skákat naráz 4 skokanům za pomoci gumových lan až do výška cca 8 m. Právě díky gumovým lanům můžete vyzkoušet salta vpřed i vzad. Na konstrukci lze umístnit reklamní vlajky a bannery.

Určeno: pro všechny typy akcí, zejména klientské a firemní dny, promo akce. Není omezeno věkem, pouze váhovým limitem od 10 - 90 kg.

Rozměry: 10 x 10 x 10 m + el.220V/16A


 

KUŠE a LUKY

obrazekPopis: střelba kuše s optikou. Profesionální zbraň, kvalitní optika, velká přesnost střelby. nevšední zážitek pro každého kdo tuto produkci vyzkouší.

Určeno: zejména na firemní a teambuildingové akce, není vhodné pro děti, na promo akce, apod. K dispozici celkem 6 ks.

Rozměry: 5 x 20 m (š x d ) při 2 ks - vetší nároky na okolní bezpečnost.


 

LASEROVÁ STŘELNICE

obrazekPopis: netradiční soutěžně zábavá produkce. Střelba z pistole, nebo pušky. Programy s mysliveckou, sportovní nebo výcvikovou tématikou. . Možnost zapsání deseti nejlepších výsledků v rámci daného programu.

Určeno: zejména na firemní večírky, klientské párt, apod.

Rozměry: 5 x 3 m (š x d ) + el.220V/16A - doporučené umístění v interiéru.


 

LEZECKÁ STĚNA

obrazekPopis: příjemně decentně adrenalinová záležitost. Několik druhů obtížnosti lezeckých "cest", barevně odlišených. Na vrcholu pod mírným převisem je zvoneček, každý kdo vyleze může zazvonit.

Určeno: pro promotion, ale také firemní a klientské akce. Na boky stěny lze umístnít bannery 3 x 1 m, popřípadě 3x5 m.

Rozměry: 4 x 4,5 x 5 m + el.220V/16A (š x d x v)


 

SIMULÁTOR F1

obrazekPopis: simulace jízdy v kokpitu závodního vozu. Posuvné pedály a volant se zpětnou vazbou. Profesionální ozvučení a velké množství nabízených programů Vás brzo vtáhne do děje závodu. Možnost simulace jízdy F1 , DTM včetně VC Brna, FIA GT, a dalších. Velký výběr vozů všech značek.Technická dokumentace k dispozici, kokpit lze libovolně obrandovat. Produkce má vlastní depo . Pouze 1 ks této produkce v ČR a SR !

Určeno: zejména na firemní večírky, klientské párty, prodejci a dovozci aut, promo, apod.

Rozměry: 2,5 x 2,5 x 3,2 m (š x d x v ) + el.220V/16A - doporučené umístění v interiéru, ale lze realizovat i v exteriéru.


 

RODEO BOTTLE

obrazekPopis: zábavně soutěžní produkce, kde obří láhev se s Vámi otáčí všemi směry, naklání a naklápí. Digitální časomíra, manuální a plně programovatelné pohyby, 3 různé varianty obtížnosti. Na láhev možnost umístit samolepící reklamu.

Určeno: promo akce, akce pro zaměstnance, doprovodné programy, apod. Vhodné pro osoby od cca 8 - 99 let.

Rozměry: 5 x 5 x 4 m (š x d x v ) + el.220V/16A - bezproblémové umístění v exteriéru i interiéru. Celková váha zařízení cca 140 kg.


 

RODEO BULL

obrazekPopis: zábavně soutěžní produkce, kde korpus býka se s Vámi otáčí všemi směry, naklání a naklápí. Digitální časomíra, manuální a plně programovatelné pohyby, 3 různé varianty obtížnosti.

Určeno: promo akce, akce pro zaměstnance, doprovodné programy, apod. Vhodné pro osoby od cca 8 - 99 let.

Rozměry: 5 x 5 x 4 m (š x d x v ) + el.220V/16A - bezproblémové umístění v exteriéru i interiéru. Váha zařízení cca 140 kg


 

SURF a SNOWBOARD SIMULÁTOR

obrazekPopis: zábavně soutěžní produkce, jízda na sbowboardu. Klonění a klopení plně prověří Vaši koordinaci pohybu. Manuální ovládání, 10 stupňů obtížnosti.

Určeno: promo akce, road show, akce pro zaměstnance, doprovodné programy, apod. Vhodné pro osoby od cca 10 - 90 kg.

Rozměry: 4,5 x 4,5 x 3,5 m (š x d x v ) + el.220V/16A - bezproblémové umístění v exteriéru i interiéru. Celková váha zařízení cca 70 kg.


 

SUPER SUMO

obrazekPopis: velká zábava, zejména pro přihlížející! Obří molitanové obleky, helmy s nezbytným drdolem, polstrovaná hrací plocha. Není vždy pravidlem, že silnější vyhrává!

Určeno: promo akce, road show, akce pro zaměstnance, doprovodné programy, apod. Vhodné pro osoby od cca 12-ti let až po dospělé.

Rozměry: 5 x 5 (š x d ) + el.220V/16A - bezproblémové umístění v exteriéru i interiéru.


 

HIT RAY

obrazekPopis: zbraňový systém Hit Ray vznikl v 2. polovině 20. století jako program simulace týmového boje a taktiky ve výcvikových centrech FBI ve Spojených státech. Ke komerčnímu využití byl dán na sklonku 90. let minulého století. Každý hráč je vybaven osobní zbraní propojenou se sadou elektronických terčů (na zádech, na břiše a na hlavě). Terče reagují na světelný paprsek zbraní a při zásahu dočasně (nebo trvale) vyřadí hráče ze hry. Zásah je detekován zvukovými a světelnými efekty. Až potud se hra velmi podobá všeobecně známým laserovým hrám.
Hra však není omezena na žádné konkrétní místo - hernu. Hru lze hrát prakticky kdekoliv. Tedy i v lese, v parku, ve starém domě či na hradě. Jedinou podmínkou je, aby se hra odehrávala v přítmí - přímé denní světlo znemožňuje detekci světelných paprsků. Ideální počet účastníků je 12 až 16, turnajovým způsobem lze v průběhu 6 hodin plnohodnotně realizovat scénáře až pro 300 osob.


 

INDOOR GOLF SIMULÁTOR

obrazekPopis: simulátor golfového švihu propojený modemem s PC simulační hrou Tiger Woods Golf profia výstupem na LCD TV. Délka a směr odpalu hráče jsou převedeny do zobrazení ve hře a hráč prochází jamky golfových hřišť z celého světa buď samostatně nebo simultánně proti soupeřům. Komplet je doplněn o puttovací simulátor, pro reálný nácvik krátké hry na samotné jamce.

Určeno: pro děti od 14 let a dospělé.

Tecnické požadavky: prostor záboru 6 x 4 m, nutný příkon cca 1 kW ze zdroje 220 V do 50 m.


 

AUTODRÁHA

obrazek Popis: K dispozici je několik typů drah (až 5 x 4 m) různých velikostí pro odlišné prostory. Do jisté míry lze objednat i značky vozů a řídící a vyhodnocovací software. V případě dlouhodobých pronájmů připravíme odlišnou kalkulaci, případně i upravíme autodráhu dle požadavků zadavatele.

Určeno: pro děti i dospělé

Technické požadavky: El. proud o napětí 220 V.

 


 

RC MODELY

obrazekPopis: Profesionální modely automobilů na dálkové ovládání velikosti 1:18. Modely dosahují rychlosti až 80km/h a není snadné je ovládat, proto z hlediska bezpečnosti jejich výkon omezujeme a stavíme trať orientovanou na obratnost. Schopnost modelů překonat i značné překážky je neuvěřitelná. Modely jsou poháněné unikátními elektromotory se zvýšenou výdrží, jsou tišší než benzínové a použitelné i v uzavřených prostorách.

Určeno: pro děti i dospělé

Technická podpora: prostor záboru min. 20x 10m, přívod 220V do 50m.


 

MINIGOLF

obrazekPopis: 8 minigolfových drah s různými překážkami, délka 5 - 6,5 m, šířka 0,6 m, ukončení (hlava) 1,2 m.

Určeno: pro děti i dospělé

Technická podpora: rovný prostor potřebné velikosti.


 

MOTOROVÉ KOLOBĚŽKY

obrazekPopis: Koloběžky jsou díky automatické převodovce velice jednoduché na obsluhu (pouze brzda a plyn). Stroje pohání benzínový motor o obsahu 30 ccm a výkonu 2 kW. Jejich maximální rychlost je 40 km/h, kterou lze v zájmu bezpečnosti a dle situace omezit. Nosnost je do 130 kg.

Určeno: pro děti i dospělé

Technická podpora: dostatečně velká, rovná plocha s co nejhladším povrchem, dráhu je možné vybudovat z propojených pneu nebo dopravních kuželů.


 

DĚTSKÉ BUGGYNY

obrazekPopis: Disciplína pro děti do 13 let. Trať možno stavět na jakémkoliv povrchu (štěrk, tráva, hlína, asfalt apod. ). Nerovnosti povrchu jsou výhodou. Používáme kvalitní buggy české výroby s benzínovými motory Honda 80 ccma Babeta 50 ccm. Stroje mají díky automatické převodovce velmi jednoduché ovládání ( pouze brzda a plyn ). Maximální rychlost je 30 km/h, kterou lze v zájmu bezpečnosti a dle situace omezit.

Určeno: pro děti do 13 let

Technické požadavky: prostor záboru min. 50 m x 50 m. Jezdí se na jakémkoliv povrchu.


 

MINIBIKE

obrazekPopis: prostor záboru je omezen na cca 40 x 15 m v závislosti na požadavcích na velikost dráhy stavěné pomocí propojených pneu. Minibike s automatickou převodovkou je ovládán pouze plynem a brzdou a dosahuje rychlosti až 60 km/hod. Nosnost je do 120 kg.

Určeno: pro děti i dospělé

Technické požadavky: dostatečně velká, rovná plocha s co nejhladším povrchem.


 

MTOKÁRY

obrazekPopis: motokáry typu Honda MS Cart s obsahem 200 cm3.

Určeno: pro děti od 10 let i pro dospělé

Technické požadavky: prostor záboru min. 100 m2. Jezdí se na rovném a tvrdém povrchu. Okolo jízdní plochy je vybudována ochranná bariéra kvůli bezpečnosti závodníků.


 

TERÉNNÍ ČTYŘKOLKY

obrazekPopis: kvalitní terénní čtyřkolky firmy Yamaha ve variantách Blaster, Raptor a Grizly s manuálním i automatickým řazením. S ohledem na bezpečnost stavíme trať orientovanou na obratnost, určenou pro zvládnutí techniky řízení těchto strojů.

Určeno: pro děti i dospělé

Technické požadavky: Prostor záboru min. 50 x 30 m, vhodný je terén s převýšením a terénními překážkami, naopak není vhodný asfaltový povrch.


 

TŘÍKOLKY TRIKKE

obrazekPopis: TRIKKE je novodobá tříkolka, unikátní tvarem, funkčností a zážitkem z jízdy. Patentovaná technologie umožňuje pohánět TRIKKE bez šlapání, odstrkávání, či tlačení, pouhým kolébáním ze strany na stranu. Styl jízdy vzdáleně připomíná sjezdové lyžování na rovině a její techniku je poměrně jednoduché zvládnout. Naše sestava zahrnuje 2 stroje Trikke 8 Cair a jeden Trikke 12.

Technické požadavky: prostor záboru min. 10 x 30m, ideální je rovný a pevný terén, např. parkoviště, málo frekventovaná vozovka apod. Doba přípravy cca 10 minut včetně přípravy trati. Určeno pro
Děti od 12 let a dospělé.


 

SEDMIMÍLOVÉ BOTY

obrazekPopis: nová sportovní aktivita, nejvíce připomínající chůzi na odpružených chůdách. Zkušení skokani dosahují rychlostí cca 40km/h, skáčou salta a podobné triky. Naše cíle jsou poměrně skromnější, snažíme se účastníky naučit v omezeném čase udržet stabilitu a vyzkoušet si tuto novinku. Z praxe si dovolujeme tvrdit, že po max. 5 minutách se již proběhnete i bez naší pomoci.

Určeno: pro děti od 15 let a dospělé

Technické požadavky: prostor záboru min. 5 x 20, pokud možno rovný, pevný a suchý povrch. Doba přípravy cca 20 minut.


 

GYRO-S

obrazekPopis: toto unikátní dvoukolové gyroskopické vozítko, zkráceně gyro, bylo vyvinuto jako dopravní prostředek fungující na principu dynamické stabilizace, díky které sámo udržuje rovnováhu. Jízda na gyru je návyková, je to přehlídka nejmodernějších technologií v praktickém a dostupném zařízení. Ovládání je intuitivní a přirozené. Není třeba ani přidávat plyn ani brzdit. K řízení není zapotřebí žádných speciálních dovedností a používat ho může v podstatě kdokoli. Mírným náklonem vpřed se začnete pohybovat dopředu, čím větší tento náklon je, tím rychleji jedete. Brzdění provádíte opětovným narovnáním se do vzpřímené polohy, nakloníte-li se dozadu, pojedete vzad. Zatáčení ovládáte náklonem řidítek. Zvládnutí základů řízení vozítka Gyro-S je otázkou několika minut!

Určeno: pro teenagery a dospělé

Technická specifikace: maximální rychlost: 20 km / h, nosnost: 117 kg, půdorys: 65 x 63 cm, váha: 47,3 kg, baterie: 2 x lithium-ion, dojezd: 39 km, v závislosti na terénu a stylu jízdy.


NAFUKOVACÍ HRAD

obrazek Popis: jedna z mála atrakcí určená pro více osob. Na kvalitně organizované akci pro děti by neměl chybět. Děti vpouštíme dovnitř po skupinkách rozdělených dle velikosti a váhy, abychom předešli možným komplikacím.

Určeno: pro 8 až 10 dětí ve věku od 3 do 15 let pod dozorem obsluhy.

Technické požadavky: Prostor záboru 7 x 5 x 4 m, váha 150 kg. Instalace na jakýkoliv povrch. Je potřeba příkon 220 V do 50 m. Neustálý odběr 1,2 kW.


BAZÉN S KULIČKAMI

obrazek Popis: zmenšená varianta nafukovacího hradu s náplní malých kuliček. Je určen pro nejmenší, zejména jako doplněk k nafukovacímu hradu pro urychlení provozu při třídění skupinek dětí dle velikosti. Kapacita činí 3-4 děcka zároveň.

Určeno: pro nejmenší děti, do věku 3 - 4 let.

Technické požadavky: prostor záboru 4 x 4 m, nutný příkon cca 0,5 kW ze zdroje 220 V do 50 m.


 

SKLUZAVKA

obrazek Popis: nafukovací atrakce 9 x 7,5 x 7,5 m s kapacitou cca 12 dětí zároveň.

Určeno: pro děti

Technické požadavky: rovný prostor, el. přívod 220 V o příkonu 2,5 kW.


 

PRODUKČNÍ ČINNOST...

obrazekOrganizačně zajistíme celý průběh Vaší akce od A až do Z. Vytipujeme pro Vás ideální místo, dodáme veškeré technické vybavení, zajistíme angažmá profesionálních i amatérských umělců a postaráme se i o dobrou propagaci akce.


 

 

obrazek