Ohňostroje, Zábavní Pyrotechnika

Téměř na každé oslavě se odpalují téměř veškeré druhy pyrotechniky a téměř všichni hosté si tuto zábavu užijí. Když při tom ale odpalující jedinec přijde téměř o všechny prsty na rukou, legrace končí! Party-Point Vám, díky spolupráci s profesionální firmou s působností po celé ČR, dokáže zprostředkovat veškeré služby z oblasti provádění slavnostních ohňostrojů a jiných speciálních pyrotechnických efektů. Ohňostroje již od 3.500,- Kč!

obrazek

Zprostředkujeme Vám tyto služby:


SLAVNOSTNÍ OHŇOSTROJE A SPECIÁLNÍ EFEKTY

 

OHŇOSTROJE MALÉ

- akce menšího rázu (svatby, soukromé akce, plesy)

5 až 10 min. Cena: 15.000,- Kč až 40.000,- Kč bez DPH

 

OHŇOSTROJE STŘEDNÍ

- akce na nejrůznějších oslavách (plesy, jarmarky, párty, večírky, pikniky). Možnost synchronizace s hudbou – odpal přes počítač zaručuje souhru efektů s hudbou.

5 až 10 min. Cena: 40.000,- Kč až 90.000,- Kč bez DPH

 

OHŇOSTROJE VELKÉ

- akce propagační, reklamní (karnevaly, výročí). Možnost synchronizace s hudbou – odpal přes počítač zaručuje souhru efektů s hudbou.

5 až 15 min. Cena: 100.000,- Kč až 500.000,- Kč bez DPH

 

OHŇOSTROJE GIGANT

- super akce (výročí měst, státní oslavy, propagační akce)

do 10 min. Cena: 300.000,- Kč bez DPH

do 15 min. Cena: 600.000,- Kč bez DPH

do 20 min. Cena: 900.000,- Kč bez DPH

 

OHŇOSTROJE FINÁLE

- velkolepý úvod nebo závěr kulturních či sportovních akcí v dynamickém stylu

do 1 min. Cena: 20.000,- Kč bez DPH

do 3 min. Cena: 60.000,- Kč bez DPH

do 5 min. Cena: 100.000,- Kč bez DPH

 

Tyto ohňostroje mohou být realizovány i za hudebního doprovodu originální či namixované hudby, případně včetně světelné a laserové show.


DENNÍ OHŇOSTROJE A SPECIÁLNÍ DÝMOVÉ EFEKTY

 

OHŇOSTROJE DENNÍ

- oslavy dne dětí, dětské tábory, karnevaly

do 5 min. Cena: 15.000,- Kč bez DPH

do 10 min. Cena: 30.000,- Kč bez DPH

do 20 min. Cena: 50.000,- Kč bez DPH

 

SPECIÁLNÍ PYROEFEKTY

- hudebním skupinám, filmové natáčení, hasičská cvičení

malé Cena: 5.000,- Kč bez DPH

střední Cena: 10.000,- Kč bez DPH

velké Cena: 15.000,- Kč bez DPH


ZAHRADNÍ OHŇOSTROJE JIŽ OD 3.500,- Kč

Princip zahradních ohňostrojů spočívá v tom, že si tyto sestavy složené z té nejlepší pyrotechniky druhé třídy můžete odpálit zcela sami. Sestava se postaví na rovné místo, zabezpečí se cca 20 - 30 m bezpečnostní okruh a zapálí se zápalná šňůra, která má cca 20 - 30 sec. zpoždění. Při koupi sestavy zašleme podrobný návod , včetně přesného postavení sestavy.

 

cena bez DPH: 3.500,-
Zahradní ohňostroj malý - soubor několika kompaktních sestav, celkový čas cca 2 - 3 min.

cena bez DPH: 6.000,-
Zahradní ohňostroj střední - sobor několika středních kompaktních sestav, celkový čas 3 - 4 min. plné nebe

cena bez DPH: 12.000,-
Kompaktní sestavy se závěrečným finále, celkový čas cca 4 - 5 min. plné nebe

 

Pozor: Při jakémkoli přerušení nebo ukončení je nutno počkat 5 - 10 minut a poté celou sestavu zalít vodou či posypat sněhem. Tyto sestavy Vám zašleme na dobírku, na přesné místo určení. Doprava po celé republice je zdarma.

Objednávejte na: info@party-point.cz


 


let's party with us!

INZERCE SLUŽEB...

obrazekVyužijte možnosti inzerovat Vaše služby (pořádání ohňostrojů, prodej nápojů apod.) na Party-Pointu. Pod příslušným odkazem v pravém menu se mohou zobrazit detaily i o Vašich službách nebo produktech. Za rozumný poplatek ve výši 500,- Kč/rok zde můžete umístit Vaše kontaktní detaily, logo, stručný popis Vaší činnosti nebo nabízených produktů a proklikávací odkaz na Vaše webové stránky. Kontaktujte nás mailem na inzerce@party-point.cz.CLUBY, PUBY, RESTAURACE...

obrazekVyhledejte si v naší databázi podnik, kde strávíte dnešní večer. Půjdete s milenkou do restaurace, s kamarádem do hospody, s dcerou do clubu, se synem do sport baru, nebo zůstanete s manželkou doma? Ten správný podnik najdete podle regionu a podle dalších mnoha kritérií, jako je třeba značka točeného piva, druh kuchyně, apod. Svůj podnik zde můžete zdarma po zaregistrování prezentovat i Vy.PRODUKČNÍ ČINNOST...

obrazekOrganizačně zajistíme celý průběh Vaší akce od A až do Z. Vytipujeme pro Vás ideální místo, dodáme veškeré technické vybavení, zajistíme angažmá profesionálních i amatérských umělců a postaráme se i o dobrou propagaci akce.


 

PARTY E-SHOP...

obrazekVeškeré zboží, co je potřeba k uspořádání pořádné párty najdete na našem Party E-Shopu! Dodáme Vám voňavý brambůrky, kvalitní alkohol, nafukovací hrb, kvalitní párty gril anebo umělý zuby, co vypadají skoro stejně jako zuby našeho kolegy Karla (vlevo na obrázku).


obrazek